00989129158913

شرایط ثبت شرکت عمان در منطقه آزاد تجاری دوقوم

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

یکی از مناطق آزاد تجاری پرطرفدار و عالی برای متقاضیان ثبت شرکت عمان، دوقوم نام دارد. منطقه آزاد تجاری دوقوم این امکان را برای کارآفرین یا سرمایه‌گذار فراهم می‌کند که بتواند مالکیت کامل و صد در صدی شرکت خود را داشته باشد و از سوی دیگر امکان اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت را برای او فراهم می‌کند.

در این مطلب قصد داریم به چگونگی و هزینه‌های لازم برای ثبت شرکت عمان در منطقه آزاد تجاری دوقوم بپردازیم تا کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بتواند با دیدی بازتر وارد این مسیر شوند.

معافیت از مالیات با ثبت شرکت عمان در دوقوم

یکی از مزایای مهم و اساسی این منطقه آزاد، معاف شدن کارآفرین از پرداخت مالیات است. همچنین نیازی به پرداخت هیچ‌گونه عوارض برای ورود کالا نیست. شاید این موضوع یکی از مهم‌ترین مواردی است که یک سرمایه‌گذاران برای ثبت شرکت در یک کشور به ان اهمیت می‌دهد.

شروع به ساخت و ساز کنید

باید زمینی به مساحت حداقل 1250 و حداکثر 1500 متر مربع بگیرید و در آن شروع به ساخت و ساز کنید. باید ظرف مدت یک سال ساخت و ساز در این زمین را آغاز کنید. تمدید اقامت عمان از طریق ثبت شرکت به میزان پیشرفت فیزیکی شما در ساخت و ساز بستگی دارد.

ابتدا مدت زمان اقامت شما در این کشور به صورت  یک ساله خواهد بود و اگر بتوانید پیشرفت ساخت و ساز خود را به دولت عمان ثابت کنید، اقامت شما به صورت دو ساله تمدید می‌شود.

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت عمان در دوقوم

برای اینکه بتوانید شرکت خود را در منطقه آزاد دوقوم ثبت کنید، لازم است پیش از هر چیز فردی صبور باشید؛ زیرا راه اندازی کسب و کار در این منطقه حدود سه ماه طول می‌کشد.

هزینه‌های لازم برای ثبت شرکت عمان در دوقوم

  • در صورتی که بخواهید شرکت خود را در مناطق آزاد تجاری از جمله دوقوم راه اندازی کنید، باید دست کم 20000 ریال عمان آورده داشته باشید.
  • نیازی نیست که الزاماً دفتر کار داشته باشید.
  • لازم است که یک نیروی کاری حسابدار استخدام کنید و حقوقی را به صورت توافقی به او بپردازید.
  • در صورتی که بخواهید می‌توانید نیروی کار دیگری هم استخدام کنید.

شماره‌های تماس موسسه یورو اقامت با هدف ارائه اطلاعات کامل به مخاطبان و متقاضایان ثبت شرکت عمان طراحی شده است. در صورتی که سوالی دارید، کافی است تماس بگیرید و از مشاوره‌های رایگان مشاوران ما استفاده کنید. شایان ذکر است که متخصصان یورو اقامت آماده ثبت هرگونه شرکت و اخذ اقامت عمان برای شما هستند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ