00989129158913

ثبت شرکت عمان و واردات پارچه و پوشاک به این کشور

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت عمان در زمینه واردات پارچه یکی از کسب و کارهایی است که کارآفرینان و سرمایه‌گذاران علاقمند می‌توانند آن را دنبال کنند. امکان اخذ اقامت عمان از این روش نیز وجود دارد. از این رو افراد زیادی تمایل به انجام این کار دارند. در این مقاله تصمیم داریم به حوزه واردات پوشاک بپردازیم تا کارآفرینانی که تصمیم به ثبت شرکت عمان در این زمینه دارند، بتوانند اقدامی درست و هوشمندانه انجام دهند.

نگاهی به کشورهای دارای بیشترین صادارات پارچه به عمان

در این بخش از مطلب تصمیم داریم که ببینیم که چه کشورهایی بیشترین صادارات پوشاک و پارچه را به عمان داشتند:

  • امارات متحده عربی
  • چین
  • هند
  • عربستان سعودی
  • ترکیه

97 کشور دیگر هم توانستند به عمان پارچه و پوشاک صادر کنند. در نتیجه در صورتی که می‌خواهید وارد فرآیند ثبت شرکت عمان شوید و کسب و کار واردات پوشاک و پارچه را در عمان راه بیندازید، باید بتوانید با این کشورها ارتباط خوبی برقرار کنید.

تعرفه واردات پس از ثبت شرکت عمان

دولت عمان همواره کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در این کشور را تشویق می‌کند و تلاش می‌کند که کسب و کار  و بیزنس در کشور خود را رونق ببخشد. در صورتی که تمایل به واردات پوشاک و پارچه به این کشور دارید باید پس از ثبت شرکت عمان ابتدا در وزارت بازرگانی و صنعت عمان ثبت نام کنید.

پوشاک و پارچه‌های خارجی مشمول تعرفه‌های واردات به این کشور می‌شود. البته در صورتی که کالای شما از ایالات متحده آمریکا وارد شود، هیچ تعرفه‌ای به آن تعلق نمی‌گیرد. میانگین نرخ مالیات بر واردات در این کشور، 3.2 درصد است.

کیفیت مناسب و قیمت منطقی را فراموش نکنید

در صورتی که قصد دارید پس از ثبت شرکت عمان به موفقیت برسید و کسب و کاری پایدار داشته باشید، سعی کنید با برندهایی همکاری کنید که کالایی باکیفیت و مقرون به صرفه به بازار عرضه می‌کنند. این کار باعث می‌شود که بتوانید پوشاک و پارچه وارداتی را با قیمتی مناسب به بازار عرضه کنید و مشتریان را راضی نگه دارید.

موسسه یورو اقامت چندین سال است که در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت عمان فعالیت دارد. به همین خاطر با تمامی فرآیندها و ترفندهای این کشور آشنایی کامل دارد. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد روش ثبت شرکت و اخذ اقامت عمان کافی است با شماره تماس‌های مشاوران این موسسه (در سایت قرار دارد) تماس حاصل نمایید. مشاوران این موسسه به ارائه خدمات مطلوب به کاربران، افتخار می‌کنند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت عمان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ