00989129158913

ثبت شرکت عمان و راه اندازی رستوران سنتی (فرنچایز)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت عمان از طریق فرنچایز بدون شک یکی از بهترین و آسان‌ترین راه‌های قاونی است که پیش روی بسیاری از کارافرینان و سرمایه‌گذاران قرار دارد. این افراد می‌توانند با راه اندازی کسب و کار در این کشور وارد فرآیند اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت شوند.

یکی از حوزه‌های شغلی پرطرفدار و عامه‌پسند در زمینه کسب و کار، رستوران‌ها هستند. رستوران‌ها انوع و اقسام مختلفی دارند که یکی از جذاب‌ترین انواع رستوران، مدل سنتی است. در صورت ثبت شرکت عمان و راه اندازی رستوران باید به طبخ و عرضه غذاهای باکیفیت و درجه یک سنتی مشغول شوید. در این مطلب تصمیم داریم یک پیشنهاد عالی و پرسود برای ثبت شرکت عمان ارائه دهیم.

رستوران‌های سنتی؛ راهکاری عالی برای ثبت شرکت عمان

کارآفرینان می‌توانند یک رستوران سنتی در شهرهای مختلف عمان راه اندازی کنند. البته توصیه می‌شود که این کار را در مسقط (پایتخت عمان) انجام دهند؛ زیرا معمولاً مسافران و اکثر خارجی‌هایی که وارد عمان می‌شوند و تمایل به غذاهای سنتی دارند، وارد شهر مسقط می‌شوند.

شما می‌توانید قبل یا بعد از ثبت شرکت عمان آشپز حرفه‌ای و نیروهای خود را استخدام کنید و خدمات خود را در این کشور ارائه دهید. رستوران سنتی مورد علاقه مردم عمان است؛ زیرا این مردم علاقه خاصی به صنایع غذایی دارند.

رستوران سنتی ایرانی یا غیرایرانی؟

یکی از سوالاتی که اکثر علاقمندان به صنعت رستوران می‌پرسند این است که رستوران سنتی ایرانی درآمد بهتری دارد یا بهتر است که غذاهای سنتی کشورهای دیگر را در عمان عرضه کرد؟

پاسخ این است که تعداد ایرانیان در عمان واقعاً بالا است و از طرفی عمان در همسایگی ایرانی  قرار دارد و هر روز تجار و کارآفرینان زیادی برای همایش یا دیدار با نمایندگان خارجی به عمان سفر می‌کنند. در نتیجه راه اندازی رستوران سنتی با غذاهای ایرانی، یک ایده فوق‌العاده است.

راه اندازی رستوران با روش فرنچایز

یکی از روش‌های عالی و پیشنهادی برای ثبت شرکت عمان استفاده از روش فرنچایز است. مقصود از فرنچایز، در واقع اخذ نمایندگی یک برند معروف است. شما می‌توانید نمایندگی یک برند پرطرفدار با غذاهای عالی سنتی را دریافت کنید و شعبه‌ای از این رستوران در عمان راه بیندازید و به صورت ماهانه و بر اساس یک قرارداد مشخص درصدی از فروش خود را به برند اصلی پرداخت کنید.

مزیت اخذ نمایندگی برند معروف این است که ایرانی‌ها و سایر افرادی که به عمان سفر می‌کنند و برند شما را می‌بینند، در صورتی که این برند را بشناسند، خیلی راحت به شما اعتماد می‌کنند.

یورو اقامت؛ همراه شما در مسیر اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت

موسسه یورو اقامت تجربه خوبی در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت دارد و می‌تواند در تمامی مراحل (مشاوره، اقدام برای فرنچایز، مذاکره، ثبت شرکت و اخذ اقامت) در کنار شما باشد و تمامی راهنمایی‌ها و خدمات لازم را به شما ارائه دهد. در صورتی که قصد دارید کسب و کار خود را در عمان راه اندازی کنید، با شماره‌های تماس موسسه یورو اقمت که در سایت قرار دارد، تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ