00989129158913

ثبت شرکت عمان و حوزه‌های مناسب برای فرنچایز در این کشور (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت عمان از طریق روش فرنچایز یکی از پرطرفدارترین روش‌هایی است که برای راه اندازی کسب و کار در عمان وجود دارد. امکان اخذ اقامت عمان از طریق این روش وجود دارد. در مقاله « ثبت شرکت عمان و حوزه‌های مناسب برای فرنچایز در این کشور (1)» به چند دسته از کسب و کارهای مناسبی که می‌توانید در این کشور راه اندازی کنید، اشاره شد. در ادامه به صورت خلاصه به موارد موجود در مقاله قبلی اشاره می‌شود:

  • راه اندازی رستوران
  • راه اندازی کافه
  • راه اندازی موسسات آموزشی

در مقاله پیش رو تصمیم داریم به یک سری دیگر از کسب و کارهایی که می‌توانید در عمان راه اندازی و از طریق آن اقامت عمان را کسب کنید، اشاره می‌شود:

  • راه اندازی موسسات تفریح و سرگرمی مانند شهربازی
  • راه اندازی موسسات نظافت
  • راه اندازی موسسات مسافرتی

ثبت شرکت عمان در زمینه تفریح و سرگرمی

یکی از بهترین زمینه‌های درآمدی در عمان که مطمئناً مورد استقبال قرار می‌گیرد، حوزه‌های مربوط به تفریح و سرگرمی است. یکی از زمینه‌های عالی می‌تواند شهربازی باشد. می‌توانید با مشاوران مختلف از جمله مشاوران یورو اقامت مشورت کنید تا کسب و کارهای مناسب در این زمینه را به شما پیشنهاد دهند.

راه اندازی موسسات نظافتی

در حال حاضر ثبت شرکت عمان در زمینه نظافت می‌تواند فوق العاده باشد. با بکارگیری نیروهای منظم و کارآمد نظافت موسسات و منازل گوناگون را بر عهده بگیرید و درآمد دلخواه خود را در این کشور رقم بزنید.

در صورتی که شرکت خود را در این زمینه راه اندازی کنید، اعتبار خوبی به دست می‌آورید و می‌توانید به راحتی در مراکز دولتی و خصوصی فعالیت کنید و خدمات خود را با قیمتی مناسب به آن‌ها ارائه دهید. این زمینه می‌تواند فوق العاده پردرآمد باشد.

موسسه‌های مسافرتی

می‌توانید با یک برند معتبر هواپیمایی یا گردشگری مذاکره کنید و نمایندگی آن را در عمان راه اندازی کنید. امروزه حوزه گردشگری درآمد شگفت‌انگیزی دارد و می‌تواند برای شما فوق العاده مناسب باشد.

از نظر موسسه یور اقامت، ثبت شرکت عمان از طریق روش فرنچایز می‌تواند سودآورتر از سایر روش‌ها باشد؛ زیرا نیازی به مطرح کردن خودتان در عمان ندارید و برندی که نمایندگی آن را دریافت کرده‌اید، به اندازه کافی معروف است و در نتیجه نیازی به برندسازی ندارید. همچنین در این روش اعتماد مشتریان را خیلی راحت‌تر جلب می‌کنید و می‌توانید اجناس خود را با قیمتی بالاتر به فروش برسانید.

در صورتی که قصد دارید کسب و کار خود را در عمان راه اندازی کنید و اقامت عمان را دریافت کنید، کافی است با شماره تلفن‌های موسسه یورو اقامت تماس بگیرید و تمامی امور را به متخصصان این موسسه بسپارید. یورو اقامت از دو نظر (سرعت عمل و میزان پشتیبانی) شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت عمان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ