00989129158913

ثبت شرکت عمان و اخذ فرنچایز

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت عمان

ثبت شرکت عمان هیچ محدودیتی ندارد و می‌توانید از روش‌های مختلف و قانونی که وجود دارد، کسب وکار خود را  در این کشور راه اندازی کنید. از هر روشی که شرکت خود را در این کشور ثبت کنید، پس از آن می‌توانید اقامت عمان را به صورت کاملاً قانونی دریافت کنید.

در مقاله « ثبت شرکت عمان و اخذ فرنچایز» تلاش کردیم که مطالبی در مورد روش فرنچایز یاد بگیریم. در این مطلب تصمیم داریم که دامنه صحبتمان در مورد فرنچایز را وسیع‌تر کنیم و به حوزه‌هایی بپردازیم که از طریق فرنچایز درآمد خوبی دارند و می‌توانند شما را به هدفتان از ثبت شرکت و اقامت عمان برسانند. شایان ذکر است که با کیک روی « ثبت شرکت عمان و حوزه‌های مناسب برای فرنچایز در این کشور (2)»

ثبت شرکت عمان و راه اندازی رستوران

یکی از بهترین و پردرآمدترین زمینه‌ها برای ثبت شرکت عمان از طریق روش فرنچایز، رستوران است. کسب و کار رستوران می‌تواند درآمد بسیار خوبی برای شما به همراه داشته باشد. البته توجه به یک نکته اهمیت ویژه و فوق العاده‌ای دارد و آن برندی است که تصمیم دارید، نمایندگی آن را دریافت کنید.

راه اندازی کافه پس از ثبت شرکت عمان

اگر بتوانید نمایندگی یکی از کافه‌های شیک و معروف را اخذ کنید و یک طراحی زیبا و شیک ایجاد کنید و اجناس خود را با قیمت منصفانه و مقرون به صرفه در اختیار مشتریان قرار دهید، به راحتی می‌توانید به اهداف خود در این کشور دست پیدا کنید.

فرنچایزهای آموزشی برای ثبت شرکت عمان

بسیاری از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران مسئله آموزش را محدود به آموزش زبان می‌دانند. در حالی که اصلاً چنین چیزی نیست. شما باید پس از ثبت شرکت عمان و راه اندازی موسسه آموزشی، نیاز کشور عمان در زمینه آموزش را ارزیابی کنید و وارد فضای تخصصی شوید.

آموزش در زمینه مهندسی، علوم مختلف، پزشکی، مدیریت کسب و کار و غیره می‌تواند درآمد بسیار خوبی برای شما به همراه داشته باشد.

موسسه یورو اقامت؛ همراه همیشگی شما در ثبت شرکت عمان و اخذ اقامت عمان

در صورتی که قصد دارید کسب و کار خود را در عمان راه اندازی کنید، می‌توانید تلفن را بردارید و تمامی سوالاتی که برایتان پیش آمده است را از مشاوران و متخصصان یورو اقامت بپرسید. یورو اقامت به خاطر سابقه طولانی و درخشان خود در زمینه ثبت شرکت عمان و اخذ اقامت این کشور، می‌تواند کمک‌های خوب و ویژه‌ای به شما ارائه دهد و شما را در کمترین زمان و با کمترین هزینه ممکن به اهدافتان برساند.

New size_Residency Investment

مشاوره تلفنی

برای آگاهی بیشتر از شرایط گسترش کسب و کار و سرمایه گذاری سود ده در کشوری که مناسب شماست با کارشناسان تخصصی ما در تماس باشید:

شماره خط ویژه :  91300926 با کد تهران
واتس اپ دفتر اروپا: 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ