00989129158913

ثبت شرکت عمان در منطقه آزاد تجاری صحار

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت عمان در مناطق آزاد تجاری یکی از روش‌های مرسوم برای ورود به بازار تجاری بزرگ عمان است. یکی از این مناطق آزاد تجاری که می‌تواند پس از ثبت شرکت در آن به اقامت عمان دست پیدا کنید، منطقه آزاد تجاری صحار است که خصوصیات و شرایط خاص خود را دارد.
در این مطلب قصد داریم به اطلاعاتی در رابطه با ثبت شرکت عمان در این منطقه آزاد تجاری بپردازیم تا متقاضیان ثبت شرکت در کشور عمان بتوانند با دیدی باز و نگاهی وسیع محل راه اندازی شرکت و کسب و کار خود را تعیین نمایند.
میزان سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت عمان در صحار
در صورتی که قصد داشته باشید، کسب و کار خود را در منطقه آزاد تجاری صحار راه اندازی کنید، باید قبل از هر چیز 20000 ریال عمان در یکی از بانک‌های عمان سپرده‌گذاری کنید. پس از سپرده‌گذاری باید مدارک مربوطه را به دولت عمان و مراجع ذی‌ربط تحویل دهید.
اخذ اقامت عمان به صورت دو ساله از طریق ثبت شرکت در صحار
در صورتی که کسب و کار خود را در منطقه آزاد تجاری صحار راه اندازی کنید، می‌توانید اقامت دو ساله این کشور را دریافت کنید که یکی از بهترین امتیازات محسوب می‌شود.
نیازی به شریک عمانی ندارید
یکی از مهم‌ترین مزایای ثبت شرکت عمان در این منطقه آزاد تجاری این است که هیچ نیازی به شریک عمانی نیست و می‌توانید مالکیت صد در صدی شرکت خود را در اختیار داشته باشید. این کار باعث می‌شود که از هر نظر آسوده‌خاطر باشید و فردی را به عنوان مانع در مقابل مسیر پیشرفت خود نبینید.
امکان تغییر فعالیت وجود ندارد
زمانی که وارد فرآیند ثبت شرکت عمان در منطقه آزاد تجاری صحار می‌شوید، باید از این موضوع اطلاع داشته باشید که پس از تحویل بیزینش پلن و مشخص کردن زمینه فعالیت در این منطقه، امکان تغییر فعالیت و پرداختن به یک زمینه دیگر وجود ندارد و به همین خاطر فقط باید به همان کاری بپردازید که از ابتدا به دولت عمان اعلام کرده‌اید.
بازرسان دولتی عمان هر چند وقت یک‌بار به شرکت شما سرکشی می‌کنند و در صورتی که با تغییر زمینه فعالیت شما روبرو شوند، ممکن است جرایمی را برای شما در نظر بگیرند و کسب و کارتان نیز با مشکل روبرو خواهد شد.
موسسه یورو اقامت به خاطر تجربه چندین و چند سال در ثبت شرکت و اقامت عمان، می‌تواند تمامی خدمات مرتبط با راه اندازی کسب و کار در مناطق آزاد تجاری از جمله صحار را در سریع‌ترین زمان و با کم‌ترین هزینه برای شما به انجام رساند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت عمان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ