00989129158913

ثبت شرکت عمان از طریق روش فرنچایز

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت عمان یکی از داغ‌ترین زمینه‌های کاری است که موسسه یورو اقامت در آن فعالیت می‌کند. رشد و پیشرفت سریع این کشور و همچنین برخورداری از روابط دوستانه و مناسب با سایر کشورها باعث شده است ثبت شرکت و اخذ اقامت عمان به یکی از علایق و اهداف سرمایه‌گذاران  و کارآفرینان تبدیل شود. یکی از بهترین و عالی‌ترین روش‌های ثبت شرکت عمان روش فرنچایز است. در این مطلب قصد داریم که به صورت کامل به این مسئله بپردازیم.

ثبت شرکت عمان با تکیه بر روش فرنچایز

در صورتی که قصد دارید وارد فرآیند ثبت شرکت عمان شوید، راه‌ها و روش‌های مختلفی پیش رو دارید که یکی از این روش‌ها، فرنچایز است. فرنچایز در واقع اخذ نمایندگی از یک برند دیگر است. در روش فرنچایز بسیاری از کارآفرینان می‌کشوند که با یک برند معتبر، معروف و همه‌پسند وارد مذاکره شوند و شعبه‌ای از آن برند را در محل دیگری تأسیس کنند.

موسسه یورو اقامت این امکان را برای سرمایه‌گذاران و کارآفرینان فراهم کرده است که با یک برند معتبر وارد مذاکره شوند و شعبه‌ای از آن را در عمان راه اندازی کنند. این برند می‌توانند در حوزه‌های مختلفی مانند خودرو، رستوران و غیره فعال باشد. همچنین موسسه یورو اقامت کارهای مربوط به اخذ اقامت عمان را برای شما انجام خواهد داد.

مسائل مالی در روش فرنچایز به چه صورت خواهد بود؟

برای ثبت شرکت عمان از طریق روش فرنچایز باید ابتدا مکانی را در عمان خریداری یا اجاره کنید. سپس از با پرداخت مبلغی معین به صاحب برند، آن‌ها دکوراسیون و کارهایی که آن برند در تمام شعب خود انجام می‌دهد را برای شما تنظیم می‌کنند. همچنین شما تحت آموزش مسئولان برند قرار می‌گیرید و تمامی مسائلی که لازم برای رسیدن به ثروت و خدمت کردن به مشتریان بدانید، به شما آموزش داده می‌شود.

پس از اینکه درآمدزایی شما آغاز شد، بر اساس قراردادی که با صاحب برند منعقد می‌شود، شما موظف به پرداخت درصد مشخصی از درآمد خود به صاحب برند خواهید بود.

حوزه‌های مناسب برای فرنچایز در عمان

در حال حاضر عمان از نظر فرنچایز جوان است و کسب و کارهای چندان زیادی از این طریق وارد عمان نشده‌اند. به همین خاطر می‌توانید از این فرصت استفاده کنید و به عنوان اولین نمایندگی یک برند معتبر در عمان فعالیت کنید. در حال حاضر توصیه می‌شود که برای رسیدن به درآمد بیشتر تمرکز خود را روی کارهای تفریحی، آموزشی و خانواده‌محور بگذارید.

شایان ذکر است که امکان اخذ اقامت عمان برای کارافرینانی که شرکت خود را از روش فرنچایز راه اندازی می‌کنند، وجود دارد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ