00989129158913

بهترین حوزه‌های کاری برای ثبت شرکت در عمان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

دولت عمان در چند سال گذشته تمام تلاش خود را برای تسهیل روند و فرآیند ثبت شرکت عمان انجام داده است. این دولت با بهبود روابط با کشورهای مختلف، تاجران و سرمایه‌گذاران کشورهای مختلف جهان را مایل به ثبت شرکت عمان کرده است. این روند مطمئنا در اینده بهتر نیز خواهد شد و شاهد حضور پررنگ سرمایه‌گذاران خارجی در زمینه‌های گوناگون تجاری و اقتصادی این کشور خواهیم بود.

در این مطلب قصد داریم به بهترین حوزه‌ها و زمینه‌هایی اشاره کنیم که امکان ثبت شرکت عمان در آن‌ها وجود دارد و در صورت ورود به آن‌ها می‌توانید درآمد خوبی برای خود رقم بزنید.

این زمینه‌ها عبارت است از:

 • تولید
 • ماهی‌گیری
 • معدن
 • آموزش
 • حمل و نقل و لجستیک
 • گردشگری و مسافرت
 • استارتاپ‌های مبتنی بر فناوری
 • مدیریت رویداد
 • مشاوره پزشکی
 • بخش بهداشت و درمان

در ادامه به توضیح چند مورد از بخش‌های فوق می‌پردازیم.

ثبت شرکت در عمان در زمینه آموزش

در صورتی که قصد دارید در زمینه آموزش در عمان سرمایه ‌گذاری و اقدام به ثبت شرکت کنید، بهتر است تمرکز خود را بر زبان‌های خارجی بگذارید. در چند سال اخیر آموزش در زمینه زبان‌های خارجی به خصوص انگلیسی در این کشور رشد خوبی داشته باشد و در صورتی که بتوانید یک آموزشگاه زبان در این کشور راه اندازی کنید، مسلما با استقبال خوبی مواجه خواهید شد.

استارتاپ‌های مبتنی بر فناوری

یکی از زمینه‌های عالی برای ثبت شرکت عمان، استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوپا است. این حوزه در چند سال اخیر بسیار رشد داشته است. استارتاپ‌های مبتنی بر فناوری (به خصوص در زمینه انرژی خورشیدی) در این کشور از امکانات و مزایای خوبی برخوردار خواهند شد.

مزایای ثبت شرکت عمان برای استارتاپ‌ها و کسب وکارهای دیگر

چند مورد از مزایای ثبت شرکت در عمان برای استارتاپ‌های مبتنی بر فناوری عبارت است از:

 • دسترسی به بازارهای جهانی؛
 • تسهیلات زیرساختی در کلاس جهانی؛
 • سرمایه گذاری پایدار در عمان و بهره‌مندی از مزایای اقتصاد پویای عمان؛
 • دسترسی به نیروی کار تحصیل‌کرده، مسلط به زبان‌های خارجی مختلف و با پرستیژ کاری و فرهنگ بالا؛
 • عدم نیاز به پرداخت مالیات بر درآمد (مالیات شخصی).

در صورتی که قصد دارید وارد فرآیند ثبت شرکت یا اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت شوید، کافی است با شماره‌های تماس موسسه یورو اقامت تماس بگیرید و از ایده‌ها و نظرات مشاوران ما نهایت استفاده را ببرید. یورو اقامت می‌تواند تمامی امور مربوط به ثبت شرکت یا اخذ اقامت را در سریع‌ترین زمان و با مقرون ‌به ‌صرفه‌ترین هزینه ممکن برای شما انجام دهد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ