مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

ثبت شرکت عمان در منطقه آزاد تجاری صحار

اشتراک گذاری:

ثبت شرکت عمان در منطقه آزاد تجاری صحار، باتیس هلدینگ

ثبت شرکت عمان در مناطق آزاد تجاری یکی از روش‌های مرسوم برای ورود به بازار تجاری بزرگ عمان است. یکی از این مناطق آزاد تجاری که می‌تواند پس از ثبت شرکت در آن به اقامت عمان دست پیدا کنید، منطقه آزاد تجاری صحار است که خصوصیات و شرایط خاص خود را دارد.
در این مطلب قصد داریم به اطلاعاتی در رابطه با ثبت شرکت عمان در این منطقه آزاد تجاری بپردازیم تا متقاضیان ثبت شرکت در کشور عمان بتوانند با دیدی باز و نگاهی وسیع محل راه اندازی شرکت و کسب و کار خود را تعیین نمایند.
میزان سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت عمان در صحار
در صورتی که قصد داشته باشید، کسب و کار خود را در منطقه آزاد تجاری صحار راه اندازی کنید، باید قبل از هر چیز 20000 ریال عمان در یکی از بانک‌های عمان سپرده‌گذاری کنید. پس از سپرده‌گذاری باید مدارک مربوطه را به دولت عمان و مراجع ذی‌ربط تحویل دهید.
اخذ اقامت عمان به صورت دو ساله از طریق ثبت شرکت در صحار
در صورتی که کسب و کار خود را در منطقه آزاد تجاری صحار راه اندازی کنید، می‌توانید اقامت دو ساله این کشور را دریافت کنید که یکی از بهترین امتیازات محسوب می‌شود.
نیازی به شریک عمانی ندارید
یکی از مهم‌ترین مزایای ثبت شرکت عمان در این منطقه آزاد تجاری این است که هیچ نیازی به شریک عمانی نیست و می‌توانید مالکیت صد در صدی شرکت خود را در اختیار داشته باشید. این کار باعث می‌شود که از هر نظر آسوده‌خاطر باشید و فردی را به عنوان مانع در مقابل مسیر پیشرفت خود نبینید.
امکان تغییر فعالیت وجود ندارد
زمانی که وارد فرآیند ثبت شرکت عمان در منطقه آزاد تجاری صحار می‌شوید، باید از این موضوع اطلاع داشته باشید که پس از تحویل بیزینش پلن و مشخص کردن زمینه فعالیت در این منطقه، امکان تغییر فعالیت و پرداختن به یک زمینه دیگر وجود ندارد و به همین خاطر فقط باید به همان کاری بپردازید که از ابتدا به دولت عمان اعلام کرده‌اید.
بازرسان دولتی عمان هر چند وقت یک‌بار به شرکت شما سرکشی می‌کنند و در صورتی که با تغییر زمینه فعالیت شما روبرو شوند، ممکن است جرایمی را برای شما در نظر بگیرند و کسب و کارتان نیز با مشکل روبرو خواهد شد.
موسسه یورو اقامت به خاطر تجربه چندین و چند سال در ثبت شرکت و اقامت عمان، می‌تواند تمامی خدمات مرتبط با راه اندازی کسب و کار در مناطق آزاد تجاری از جمله صحار را در سریع‌ترین زمان و با کم‌ترین هزینه برای شما به انجام رساند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت عمان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دریافت مشاوره تکمیلی

اشتراک گذاری:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

ثبت شرکت عمان در منطقه آزاد تجاری صحار
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ