ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

راه اندازی استارتاپ از طریق ثبت شرکت در عمان

موارد بحث شده

یکی از بهترین مسیرها برای کسب و ثروت و کارآفرینی در بسیاری از کشورهای دنیا، راه‌اندازی استارتاپ است.دولت عمان این امکان را برای افراد خلاق پدید آورده است که بتوانند برای تشکیل و راه‌اندازی استارتاپ، وارد فرآیند ثبت شرکت در عمان شوند. در صورتی که استارتاپ این افراد به موفقیت برسد، این توانایی را خواهند داشت که اقامت عمان را دریافت کنند و از مزایای این کشور برای کارآفرینان برخوردار شوند.

اپلیکیشن‌ها؛ بهترین ابزار برای رسیدن به شهرت و موفقیت

راه اندازی استارتاپ در قالب ثبت شرکت در عمان، یکی از مرسوم‌ترین شیوه‌هایی است که کارآفرینان برای رسمیت بخشیدن به کسب و کار خود در پیش می‌گیرند. در صورتی که یک کارآفرین بتواند در حوزه‌های فناوری وارد شود و نیاز مردم را در این زمینه دریابد، می‌تواند یک شرکت قوی و پردرآمد را راه اندازی کند.

در مقاله «ثبت شرکت در عمان برای بهره‌مندی از فرصت‌های استثنایی» به یکی از مثال‌های مهم برای طراحی و عرضه اپلیکیشن اشاره شده است. اپلیکیشنی مانند اسنپ به احتمال زیاد در این کشور به پاسخ بسیار خوبی از جانب کاربران خواهد رسید.

برای ثبت شرکت در عمان، فروشگاه‌های اینترنتی را جدی بگیرید

یکی از علاقمندی‌های مردم عمان، عطر است. ثبت شرکت در عمان با راه‌اندازی فروشگاه عطر می‌تواند یک درآمد فوق‌العاده به همراه داشته باشد و اقامت عمان را برای کارآفرین تضمین کند.  باید با نیاز مشتریان خود آشنا باشید و محصولاتی متناسب با نیازشان به آن‌ها ارائه دهید. در صورت برخورداری از یک طراحی خاص و زیبا، مسلماً به فروش خوبی خواهید رسید.

برنامه‌های خدماتی را جدی بگیرید

به طور کلی امروزه برنامه‌های خدماتی طرفداران زیادی دارند. در صورتی که بتوانید با تکیه بر تکنولوژی، خدماتی که در آن حرفه‌ای هستید را به کاربر ارائه دهید، به موفقیت‌های زیادی دست خواهید یافت. برخی از افراد در زمینه تعمیرات خودرو، منزل و غیره تخصص دارند یا خدمات مربوط به بانوان مانند آرایشگری را با تکیه بر فناوری ارائه می‌دهند. در این موارد شخص با راه اندازی کسب و کار می‌تواند خدمات زیادی در اختیار کاربر بگذارد.

واسطه بین مردم باشید

یکی از بهترین راه‌ها برای راه اندازی استارتاپ و رسیدن به موفقیت، ایجاد ابزارهای رابط بین مردم است. مثلاً خدماتی مانند اجاره دادن مسکن، خودرو و غیره می‌تواند شگفت‌انگیز باشد. استارتاپ‌های رابط بین مردم، درآمدهای باورنکردنی دارند وئ به سرعت نیز موفق می‌شوند.

در مورد ایده‌های خود می‌توانید از متخصصان یورو اقامت نیز نظرخواهی کنید؛ زیرا این افراد شناخت خوبی از فضای عمان دارند و با نیازهای شهروندان این کشور آشنا هستند. همچنین می‌توانید برای ثبت شرکت در عمان یا اخذ اقامت این کشور از یور اقامت استفاده کنید تا در کوتاه‌ترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه ممکن همه چیز را برای شما فراهم کند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت در عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

راه اندازی استارتاپ از طریق ثبت شرکت در عمان
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights