Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

ثبت شرکت در حوزه خلیج فارس

در چند سال اخیر تمایل سرمایه‌گذاران و کارآفرینان خارجی به ثبت شرکت در حوزه خلیج فارس افزایش یافته است. موسسه یورو اقامت، تمام تسهیلات و امکانات لازم برای ثبت شرکت در حوزه خلیج فارس را دارد و می‌تواند اقامت قطر و اقامت عمان را از طریق راه اندازی شرکت و کسب و کار برای شما اخذ نماید.

راه اندازی کسب و کار در کشورهای قطر و عمان مزایا و معایب خاص خود را دارد. در این مقاله تصمیم داریم یک سری اطلاعات کلی و عمومی در رابطه با ثبت شرکت در حوزه خلیج فارس مطرح کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید به سایر مقالاتی که در سایت یورو اقامت در رابطه با اقامت عمان و اقامت قطر از طریق ثبت شرکت قرار داده شده است، رجوع کنید.

مزایای قطر و عمان برای سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت

موسسه یورو اقامت با شناخت کامل از دو کشور عمان و قطر، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان را به سمت این دو کشور سوق می‌دهند. در ادامه به چند مورد از مزایای ثبت شرکت در حوزه خلیج فارس به خصوص این دو کشور اشاره شده است:

  1. عمان و قطر، هر دو از کشورهای ثروتمند و نفتی جهان هستند که روابط نسبتاً خوب و صلح آمیزی با سایر کشورهای جهان از جمله ایران دارند. به همین خاطر می‌توانید با خاطری آسوده در این دو کشور سرمایه‌گذاری کنید و به منافع و سود سرشاری دست پیدا کنید.
  2. یکی از مهم‌ترین مزایای ثبت شرکت در حوزه خلیج فارس (قطر و عمان)، امکان اخذ اقامت عمان و اقامت قطر است. این دو کشور امکان زندگی را برای کارآفرینان و سرمایه‌گذاران فراهم کرده‌اند.
  3. یکی از مزایای این دو کشور برای سرمایه‌گذاران ایرانی، قرابت و نزدیکی فرهنگی ایرانی‌ها با عمانی‌ها و قطری‌ها است.

ثبت شرکت در حوزه خلیج فارس و صادرات و واردات آزاد

یکی از اصلی‌ترین مزایای عمان و قطر برای کارآفرینی، امکان وارد کردن کلیه مواد اولیه و همچنین صادر کردن محصولات با هزینه‌ها و عوارض پایین است. قرار گرفتن این دو کشور در آسیا و نیاز بازار کشورهای اطراف می‌تواند شما را به راحتی به یکی از ثروتمندترین کارآفرینان در سطح بین المللی تبدیل کند.

کمک‌های دولتی قطر و عمان از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران

دولت‌های قطر و عمان برای حمایت از ثبت شرکت در حوزه خلیج فارس، میزان مالیات را در کمترین حد ممکن تعریف کرده‌اند تا کارآفرین مجبور نباشد در ابتدای کار بخش زیادی از درآمد خود را برای مالیات از دست بدهد. همچنین در صورت لزوم می‌توانید برای دریافت وام از دولت اقدام کنید.

یورو اقامت؛ مرکزی برای دریافت مشاوره رایگان، ثبت شرکت و اخذ اقامت

تجربه موسسه یورو اقامت در زمینه ثبت شرکت در حوزه خلیج فارس، اخذ اقامت قطر و اقامت عمان، درخشان و طولانی است. از این رو می‌توانید تمامی سوالات خود را در رابطه با این موضوعات به صورت کاملاً رایگان از مشاوران این موسسه بپرسید و پاسخ خود را دریافت کنید. همچنین جهت راه اندازی کسب و کار و اخذ اقامت، می‌توانید همه کارها را به دست متخصصان این موسسه بسپارید تا در سریع‌ترین زمان، شرکت شما راه اندازی و اقامتتان دریافت گردد. برای ارتباط با یورو اقامت، از طریق شماره‌های تماس موجود در سایت اقدام کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اقامت قطر و اقامت عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ