00989129158913

چند نکته مهم برای ثبت شرکت آلمان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

همیشه یک سرمایه گذار خارجی برای اینکه بتواند در کسب و کار خود موفق باشد، باید اطلاعات خوبی نسبت به کشور مقصد داشته باشد. مثلا اگر قصد ثبت شرکت آلمان را دارید و می‌خواهید که به موفقیت در کسب و کار خود برسید و از این طریق اقامت آلمان را دریافت کنید، باید چند نکته را مد نظر قرار دهید.

ثبت شرکت آلمان؛ سکوی پرواز افراد بلندپرواز

قوانین و مقررات آلمان هیچ‌گونه محدودیتی برای ثبت شرکت در این کشور قائل نمی‌شود و تمامی سرمایه گذاران خارجی می‌توانند به راحتی و بدون محدودیت مالی وارد فرآیند ثبت شرکت آلمان شوند و سازمان خود را تأسیس کنند. از آنجا که این کشور در اتحادیه اروپا قرار دارد، به راحتی می‌توان با سایر کشورهای اروپایی ارتباط برقرار کرد و خدمات و محصولات را در سایر کشورها عرضه کرد.

آهسته برانید!

اگر می‌خواهید مراحل ثبت شرکت آلمان را پشت سر بگذارید و در کسب و کار خود به پیروزی برسید، باید فرصت‌ها، تهدیدها و ریسک‌های کار خود را در نظر بگیرید و بر این اساس یک طرح کسب و کار یا اصطلاحا بیزنس پلن برای خود تهیه کنید. برای بهره برداری از مزایای ثبت شرکت آلمان، ارائه این طرح کسب و کار لازم است.

در صورتی که کسب و کار شما با شکست مواجه شود و نتوانید مطابق با طرح کسب و کار خود پیش بروید، مسلما موفق به اخذ اقامت آلمان به صورت دائم نخواهید شد.

در آلمان، ممکن است بوروکراسی اذیتتان کند

اخذ مجوزهای لازم برای ثبت شرکت آلمان ممکن است برایتان کمی دشوار باشد؛ چون مشکل این است که در آلمان کاغذبازی در بین ادارات دولتی رایج است و حتی برای جذب کارکنان غیرآلمانی هم مجددا فرایند مشابهی را باید طی کنید. پس برای راه اندازی کسب و کار و اخذ اقامت آلمان باید به شدت صبور باشید. ثبت شرکت آلمان ممکن است بین 7 الی 9 ماه زمان ببرد.

خوش‌بینی بالا در آلمان

بسیاری از افرادی که به دنبال شروع کار و اخذ اقامت آلمان هستند، در این کشور یاد می‌گیرند که در هر شرایطی باید خوش‌بین باشند. حتی در شرایط بحران اقتصادی در سراسر دنیا، بسیاری از کارآفرینان در همین شرایط کسب وکار خود را آغاز می‌کنند و به راحتی در مسیر پیشرفت قرار می‌گیرند.

سرزمین فرصت‌ها

یکی از نکات مهم این است که فرصت‌های موجود در آلمان بسیار زیاد است و بسیاری از این حوزه‌ها دست‌نخورده و بکر باقی مانده است. کارآفرینان در صورتی  که بتوانند در این زمینه کار کنند، می‌توانند آینده درخشانی را برای خود رقم بزنند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت آلمان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ