00989129158913

چند ایده مناسب برای ثبت شرکت آلمان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

بسیاری از افراد به دلیل اقتصاد خوب آلمان و همچنین وجود این کشور در منطقه شنگن، سعی می‌کند که کسب و کار خود را با ثبت شرکت آلمان توسعه و بهبود ببخشند. بسیاری از سرمایه گذاران خارجی برای اینکه به موفقیت برسند و بتوانند اقامت آلمان را دریافت کنند، به دنبال ایده‌های مناسبی برای ثبت شرکت آلمان هستند. در این مطلب تصمیم داریم که چند ایده مناسب برای این کار به شما بدهیم:

ثبت شرکت آلمان در حوزه تولید

وقتی صحبت از تولید و ساخت محصولات استاندارد به میان می‌آید، به روشنی می‌دانیم که آلمان یکی از بهترین تولیدکنندگان جهان است و به همین خاطر اگر ظرفیت مالی برای ثبت شرکت آلمان در حوزه تولید را دارید، هر چه سریع‌تر اقدام کنید تا یک گام از سایر رقبا جلوتر باشید.

پشتیبانی و فروش محصولات در حوزه فناوری اطلاعات

آلمان به عنوان یک کشور پیشرفته و فعال در حوزه فناوری اطلاعات به حساب می‌آید و شهروندان این کشور علاقه فراوانی به این حوزه دارند و در صورتی که بتوانید ثبت شرکت آلمان را در این حوزه انجام دهید، به سرعت به فروش خوبی می‌رسید و با پشتیبانی مواردی که می‌فروشید، می‌توانید خیل زود به سودآوری برسید.

شرکت آرایشی بهداشتی

یکی از زمینه‌های پرفروش در آلمان و سراسر دنیا، لوازم آرایشی بهداشتی است. شما با ثبت شرکت آلمان در زمینه آرایشی بهداشتی، هم می‌توانید محصولات خود را در بازار آلمان عرضه کنید و با اطمینان از فروش بالا خیلی زود وارد فاز صادرات شوید.

راه اندازی شرکت آموزشی در زمینه تدریس زبان‌های خارجی

در صورتی که در زمینه تدریس زبان‌های خارجی مانند انگلیسی، فارسی، روسی و غیره تخصص و تسلط دارید، بد نیست که ثبت شرکت آلمان را در این زمینه انجام دهید. به دلیل وجود مهاجران و پناهنگان زیاد در آلمان، اگر بتوانید کارتان را خوب انجام دهید، حتما به سود زیادی دست خواهید یافت و همچنین خیلی زود موفق به اخذ اقامت آلمان خواهید شد.

اخذ اقامت آلمان با یک جرقه

اگر ایده‌ای به ذهنتان خطور کرد که فکر می‌کنید می‌توانید از طریق آن ایده به ثروت و سود برسید، درنگ نکنید. آلمان به عنوان سرزمین فرصت‌ها با آغوشی باز پذیرای ایده‌ها و خلاقیت شما خواهد بود و اگر بتوانید این ایده را متناسب با طرح توجیه اقتصادی که برای آن ارائه کرده‌اید، پیاده کنید مطمئن باشید که مجوز اقامت آلمان را به زودی دریافت خواهید کرد و از مزایای این کشور بهره‌مند خواهید شد.

برای ثبت شرکت آلمان بهتر است از گزینه شرکت با مسئولیت محدود استفاده کنید؛ این نوع از شرکت برای کسب و کارهای نوپا بهتر است و با اخذ مجوز آن می‌توانید در حوزه‌های مختلفی فعالیت کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت آلمان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ