00989129158913

مزایای ثبت شرکت آلمان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

جایگاه و پایگاه هزاران کسب و کار است. در این کشور انواع و اقسام شرکت‌ها از جمله شرکت‌های خصوصی کوچک و مجموعه‌های صنعتی بزرگ فعالیت می‌کنند و افراد مختلفی از کشورهای مختلف جهان برای ثبت شرکت آلمان تلاش می‌کنند و به همین خاطر دنبال اخذ اقامت آلمان هستند.

سهولت ثبت شرکت آلمان

یکی از مزایایی که دولت آلمان دارد، این است که با آغوشی باز پذیرای انواع و اقسام شرکت‌ها و کسب و کارهاست و یکی از مسائلی که در حوزه ثبت شرکت آلمان مهم است این است که دولت این کشور، هیچ اهمیتی نمی‌دهد که موسس شرکت آلمانی یا خارجی باشد.

انواع و اقسام شرکت‌ها را با شروط خاصی می‌توان در آلمان ثبت کرد و حتی از این طریق برای اخذ مجوزهای مربوط به اقامت آلمان اقدام کرد.

فرآیندها و کارهای لازم برای ثبت شرکت آلمان

اولین کاری که باید برای ثبت شرکت آلمان انجام داد این است که بررسی‌های لازم برای توجیه طرح کسب و کار خود را انجام دهید. برای طرح توجیهی خود حتما موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • هزینه تأمین مواد اولیه (طرح‌های تولیدی)
  • هزینه کرایه مکان برای اجرای طرح
  • استخدام و حقوق دهی به کارکنان
  • هزینه‌های تأمین لوازم دفتری و اداری
  • هزینه‌های زندگی خودتان در طول یکسال

پس از تهیه طرح توجیهی لازم است که آن را به صورت ترجمه‌شده به سفارت آلمان ببرید و آن را برای وزارت صنایع آلمان ارسال کنید تا پس از تأیید بتوانید مراحل ثبت شرکت آلمان را با موفقیت پشت سر بگذارید.

اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

یکی از مسائل مهم و اساسی در زمینه ثبت شرکت آلمان این است که پس از تأیید مدارک و طرح توجیهی توسط دولت آلمان، فرد باید به کشور آلمان سفر کند و به این منظور باید برای اخذ اقامت آلمان به صورت محدود اقدام کند.

در صورتی که فرد شرکت خود را تأسیس کند و بتواند به صورت کاملا موفق و اساسی و مبتنی بر طرح توجیهی خود پیش برود، می‌تواند پس از سه سال جهت اخذ اقامت آلمان به صورت نامحدود و دائم اقدام کند. مهم‌ترین نکته در حوزه ثبت شرکت آلمان، نوشتن طرح توجیهی با تمامی ضوابط و شرایط ممکن است؛ چون در صورتی که این طرح به درستی پیش نرود احتمال اخذ اقامت دائم بسیار اندک خواهد بود و ممکن است مشکلاتی را پیش روی شخص  ثبت‌کننده قرار دهد.

آلمان به عنوان سرزمین فرصت‌ها همواره در پی افرادی است که بتوانند موجبات پیشرفت خود را فراهم کنند و از این طریق گامی مهم و اساسی برای پیشرفت این کشور بردارند. در صورتی که به دنبال پیشرفت هستید، آلمان منتظر شماست.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت آلمان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.

09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ