00989129158913

مزایای ثبت شرکت آلمان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

آیا می‌خواهید کسب و کار خود را در آلمان راه اندازی کنید؟ راه‌های مختلفی هست که از طریق آنها می‌توانید کسب و کار مورد علاقه خود را در آلمان داشته باشید. در صورتی که جزو کارآفرینانی هستید که قصد دارد مراحل مربوط به ثبت شرکت آلمان را سپری کنید، باید به یک سری از مسائل مهم و اساسی توجه کنید که عبارت است از:

  1. مسائل مالیاتی
  2. خط مشی کسب و کار
  3. سرمایه‌ موجود و سرمایه مورد نیاز
  4. مسئولیت پذیری حاصل از امور شرکت
  5. نوع همکاران مورد نیاز برای انجام امور مربوط به کسب و کار
  6. ترسیم چشم اندازهای دقیق و هدفمند برای شرکت

اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در این کشور

در صورتی که بتوانید مراحل اداری ثبت شرکت آلمان را انجام دهید، یکی از امتیازاتی که پس از موفقیت کسب و کار خود به دست خواهید آورد، اخذ اقامت دائم آلمان است. منظور از موفقیت در کسب و کار این است که کسب و کار بر اساس خط مشی که در ابتدا برای آن در نظر گرفته شده بود، پیشرفت کند و چشم اندازهای آن تا حد امکان برآورده شود.

سایر محاسن ثبت شرکت در آلمان

یکی از محاسن اصلی ثبت شرکت در آلمان، وضعیت عالی شرایط زندگی در این کشور، سریع بودن فرآیند اخذ اقامت آلمان، فراهم بودن شرایط و امکانات ثبت شرکت آلمان، امکان ارسال دعوت‌نامه برای سایر اعضای خانواده و لذت بردن از حضور این افراد در کنار خود است.

وقتی شخصی شرکت خود را در آلمان ثبت می‌کند و می‌خواهد مجوزهای مربوطه به اقامت آلمان را دریافت کند، باید کلیه مدارک ترجمه‌شده خود را به سفارت تحویل دهد تا بتواند مجوزهای لازم برای اقامت آلمان و فعالیت در این کشور را اخذ نماید.

اخد اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت آلمان یکی از راه‌های اخذ اقامت است. این فرایند بین 7 الی 9 ماه زمان می‌برد و به سه شرط این اقامت تمدید می‌شود:

  • بهره وری شرکت یعنی فرآیند کارایی و اثربخشی به صورت همزمان پیش برود و شرکت را به سوددهی برساند
  • توانایی برآورده کردن نیازهای مالی شرکت در طول یکسال
  • پرداخت مالیات متناسب با مقدار تعیین‌شده

به طور کلی دو نوع اقامت محدود و نامحدود در آلمان وجود دارد. مدل نامحدود بعد از چندین سال اقامت مستمر و مداوم یا تحت شرایط خاص به افراد غیرآلمانی داده می‌شود. اقامت محدود، تاریخ انقضاء دارد و وقتی آن تاریخ فرامی‌رسد در صورت وجود شرایط می‌توان آن را تمدید کرد. برای ثبت شرکت آلمان نیازی به اقامت نامحدود نیست و از طریق مدل محدود هم می‌توان این کار را انجام داد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت آلمان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ