00989129158913

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت آلمان و ارائه خدمات حرفه‌ای

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

بسیاری از افراد و شرکت‌ها در تلاش هستند که با ثبت شرکت آلمان خدمات خود را به سراسر دنیا صادر کنند. یکی از زمینه‌های مناسب برای راه اندازی بیزنس و کسب ‌و کار دراین کشور، ارائه خدمات حرفه‌ای است.

آلمان؛ جایگاه به‌روزترین فناوری‌ها

یکی از خصوصیات آلمان این است که به‌روزترین و جدیدترین فناوری‌های دنیا را در خود جای داده است و به همین خاطر امکان ارائه هرگونه خدمات از طریق ثبت شرکت آلمان وجود دارد.

بسیاری از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران از طریق ارائه خدمات حرفه‌ای مانند خدمات فنی و مهندسی و مشاوره می‌توانند اقامت آلمان را بگیرند.

خدمات حرفه‌ای و ثبت شرکت آلمان

سرمایه‌گذارانی که اقدام به ثبت شرکت آلمان نموده‌اند و خدمات حرفه‌ای را برای عرضه انتخاب کرده‌اند، در دسته‌های مختلفی تقسیم بندی می‌شوند که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خدمات فنی-مهندسی
  • خدمات مشاوره و روانشناسی
  • خدمات مشاوره تحصیلی و شغلی
  • خدمات آموزشی در منازل و آموزشگاه‌ها
  • خدمات مالیاتی و مشاوره در خصوص مالیات
  • مشاوره سرمایه‌گذاری و کمک‌های مشاوره‌مالی

در صورتی که پس از ثبت شرکت آلمان بتوانید عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارید، به راحتی اقامت آلمان راهم دریافت میکنید.

خدمات فنی و مهندسی با زمینه‌ای مهم و کاربردی

یکی از حوزه‌های مهم و اساسی برای راه‌اندازی کسب ‌و کار و دریافت اقامت آلمان، ارائه خدمات فنی و مهندسی است.

در صورتی که در زمینه‌های مهندسی برق، عمران، مکانیک، نفت، ساختمان و… تخصص دارید و می‌توانید نیازهای بازار آلمان را برطرف کنید، حتما برای ثبت شرکت آلمان اقدام کنید؛ زیرا حوزه‌های بالا طرفدار زیادی دارند و از افراد صاحب علم و استعداد استقبال خوبی به عمل می‌آید.

هزینه خدمات فنی و مهندسی در آلمان بسیار بالاست و شرکت‌های فعال در این زمینه پس از گذشت مدتی کوتاه هزینه‌های خوبی دریافت می‌کنند. با کسب درآمدهای بالا و وابسته کردن بازار آلمان به خدماتی که ارائه می‌دهید، به راحتی می‌توانید به مزایای خوبی در آلمان برسید و دولت آلمان را مجاب کنید که اقامت دائم این کشور را به شما اعطا کند. دریافت اقامت آلمان از طریق راه اندازی کسب و کارهای مشاوره‌ای و خدمات حرفه‌ای کار چندان دشواری نیست و به راحتی امکان‌پذیر است.

در صورتی که قصد دارید کسب ‌و کار خود را در آلمان راه ‌اندازی کنید، مسیر چندان طولانی پیش رو ندارید. کافی است با شماره‌های مرکز ما تماس بگیرید و شرایط را برای متخصصان ما توضیح دهید. تنها کاری که باید بکنید این است که مدارک لازم را برای ما فراهم کنید و پس از آن، پیمودن مسیرهای قانونی ثبت شرکت و اخذ اقامت را به ما بسپارید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت آلمانبا کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ