Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

آموزش مراحل ثبت شرکت آلمان

یکی از نکاتی که برای ثبت شرکت آلمان و فعالیت در این کشور اهمیت دارد، این است که شخص باید بتواند مراحل لازم را با موفقیت بگذراند. این مراحل ممکن است گاهی زمان‌بر و خسته‌کننده باشد ولی در نهایت شخص یا سازمان را به هدف اصلی خود یعنی اخذ اقامت آلمان و ثبت شرکت آلمان می‌رساند. مراحل ثبت شرکت در این کشور و در نهایت اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت به شرح زیر است:

ترجمه کلیه مدارک شناسایی و طرح توجیهی برای کسب و کار

تمامی قواعد و اصول علمی به شما می‌گویند که برای انجام یک کار باید حتما همه جوانب را در نظر بگیرید. برخی از افراد در ارائه طرح توجیهی برای کسب و کار خود دچار اشتباه می‌شوند و با بلندپروازی برنامه‌ریزی می‌کنند و همین موضوع باعث شکست خوردن آنها می‌شود. برای موفقیت در ثبت شرکت آلمان و سپس اخذ مجوز اقامت آلمان، باید بر اساس طرح توجیهی خود پیش بروید؛ چون در غیر این صورت به عنوان فردی ناموفق به مشکل خواهید خورد.

پس در گام نخست مدارک شناسایی و طرح توجیهی خود برای ثبت شرکت آلمان را ترجمه کنید و به سفارت آلمان تحویل دهید تا این مدارک به وزارت صنایع آلمان ارسال گردد. سایر مراحل به صورت غیرحضوری هم قابل پیگیری است.

پیگیری‌های لازم جهت اخذ مجوزهای لازم به منظور ثبت شرکت در آلمان

برخی از افراد امور مربوط به اخذ اقامت آلمان را به صورت غیرحضوری و از داخل کشور خود پیگیری می‌کنند ولی برخی دیگری با گرفتن ویزا و ورود به آلمان ترجیح می‌دهند که امور خود را به صورت حضوری انجام دهند. شخص پس از ورود به آلمان با ویزا، به مدت 90 روز می‌تواند در این کشور اقامت داشته باشد. کل فرآیند ثبت شرکت بین هفت تا نه ماه زمان خواهد برد.

اتمام مراحل ثبت شرکت در آلمان و ورود به فاز اخذ اقامت  از طریق ثبت شرکت

وقتی تمامی مراحل ثبت شرکت آلمان به پایان رسید، می‌توانید با خاطری آسوده فعالیت خود را آغاز کنید و اقامت‌های محدود دریافت کنید. در صورتی که مالیات شرکت در زمان مناسب و مورد نظر پرداخت شود و سودآوری شرکت به حد مناسب باشد و تمامی مراحل پیشرفت کسب و کار بر اساس طرح توجیهی انجام شده باشد، امکان دریافت اقامت دائم آلمان هم برای صاحبان کسب و کار فراهم خواهد بود و حتی در این مدت می‌توانند برای خانواده‌های خود دعوت‌نامه ارسال کنند و آن را نزد خود بیاورند.

نکته مهمی که بسیاری در مورد آن می‌پرسند، هزینه ثبت شرکت آلمان است. این میزان، حد و مرز چندانی ندارد و برای شرکت‌های مختلف و بسته به طرح توجیهی، متفاوت است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت آلمان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.

09129158913- 88783682(021)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ