00989129158913

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس

جولای 31, 2022 - یلدا جان فدا - in category ویزای استارت آپ

No Comments

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

اقامت سرمایه گذاری در دبی

جولای 4, 2022 - یلدا جان فدا - in category اخذ اقامت, اقامت دبی

No Comments

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

مارس 29, 2023 - یلدا جان فدا - in category اقامت دبی, ویزای سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

No Comments

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

ویزای نواوری انگلیس

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

جولای 31, 2022 - یلدا جان فدا - in category اقامت اروپا, اقامت انگلیس, ثبت شرکت اروپا, راه اندازی کسب و کار

No Comments

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ