Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت اسلواکی

فرایند ثبت شرکت اسلواکی نسبت به سایر کشورهای اروپایی زمان کمتری می‌گیرد و به همین خاطر افرادی که خواستار ثبت شرکت اسلواکی و طی کردن مراحل مربوطه هستند، می‌توانند با خاطری آسوده مدارک لازم را فراهم کنند و منابع لازم را آماده نمایند تا بتوانند بدون درنگ و در سریع‌ترین زمان شرکت خود را در این کشور ثبت کنند و وارد فاز اخذ اقامت اسلواکی شوند.

اگر بخواهیم مدت زمان لازم برای ثبت شرکت اسلواکی را بیان کنیم، باید قبل از آن فرآیند ثبت شرکت را توضیح دهیم.

فرآیند ثبت شرکت اسلواکی

در ابتدا کار رزرو نام شرکت با پرداخت یک مبلغ جزئی در وزارت دادگستری اسلواکی انجام می‌شود. در مرحله بعد اسناد رسمی و قانونی شرکت، در این سازمان ثبت و ضبط می‌شود. حساب بانکی شرکت باز می‌شود و سرمایه شرکت در این حساب سپرده گذاری می‌شود. در مرحله بعدی، فرم مالیات دریافت می‌شود تا نشان می‌دهد هیچ‌کدام از سهامداران به دولت هیچ بدهی ندارند.

پس از اینکه عدم وجود بدهی تأیید شد، نوبت به ثبت شرکت با مرکز ثبت تجاری و مجوزها و اسناد مالیاتی می‌رسد. پس از آن اهداف مالیات بر ارزش افزوده مشخص و ثبت می‌گردد و در نهایت شرکت به عنوان کارفرما ثبت می‌شود و مزایای بازنشستگی و سلامت شامل حال بنیانگذاران شرکت خواهد شد. پس از طی این مراحل می‌توان جهت اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت اقدام کرد.

هر مرحله از فرآیند ثبت شرکت چقدر طول می‌کشد؟

  • رزرو اسم شرکت و پرداخت هزینه: یک روز
  • ثبت شرکت در دفاتر اسناد رسمی: یک روز
  • افتتاح حساب بانکی و سپرده گذاری سرمایه شرکت: یک روز
  • فرم مالیات و تأیید عدم وجود بدهی برای سهامداران: 5 روز
  • ثبت شرکت با سامانه ثبت تجاری و اسناد مالیات: حدود 9 روز
  • اهداف مالیات بر ارزش افزوده: 5 تا 15 روز
  • مقرر کردن مزایای بازنشستگی و سلامت: 1 روز

پس از طی کردن این مراحل و کامل شدن ثبت شرکت اسلواکی، بنیانگذاران برای اخذ اقامت این کشور اقدام می‌کنند. اقامت اسلواکی از نوع موقت، به صورت یک ساله است و پس از سه سال دائمی می‌شود.

شروع کسب و کار در اسلواکی؛ سریع و جذاب

ثبت شرکت اسلواکی نسبت به سایر کشورهای اروپایی آسان‌تر است و مزایایی که در اختیار تاجران و صاحبان کسب و کار خارجی قرار می‌گیرد، بسیار عالی است. نکته‌ای که وجود دارد این است که اگر در کسب و کار خود ماهر باشید و بتوانید سریع به سودآوری برسید، اقامت اسلواکی برای شما خیلی راحت تمدید می‌گردد ولی در صورتی که اثبات شود که کسب و کار شما سودآور نیست،

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.

09129158913- 88783682(021)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ