00989129158913

راه‌های مختلف ثبت شرکت اسلواکی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی، یک فرآیند ثبت عمومی است که حاوی اطلاعات کارآفرینان، شرکت‌ها و سایر نهادهای حقوقی است. ثبت شرکت اسلواکی از طریق وزارت دادگستری این کشور انجام می‌شود. مشخصات و اطلاعات تمامی سازمان‌ها در این سامانه هست و این سامانه قابلیت جستجو به زبان انگلیسی هم دارد.

در صورتی که فرآیند ثبت شرکت اسلواکی تکمیل شود، کد تجاری به آن شرکت تعلق می‌گیرد و به واسطه آن کد تجاری می‌توان اطلاعات و مشخصات آن شرکت را در این سامانه جستجو کرد.

انواع ثبت شرکت اسلواکی

در فرآیند ثبت شرکت اسلواکی باید فرد تصمیم بگیرد که چه نوع شرکتی قصد دارد تأسیس کند و بر اساس نوع آن شرایط، امکانات و منابع مالی لازم را فراهم نماید. با ثبت شرکت در این کشور می‌توان مراحل اخذ اقامت اسلواکی را هم به راحتی طی کرد.

دو نوع شرکت در اسلواکی می‌توان ثبت کرد که عبارتند از:

شرکت با مسئولیت محدود “S.R.O”

S.R.O مخفف “Spolocnost s Rucenim Obmedzeným“ است که برای تأسیس آن به حداقل 5000 یورو سرمایه نیاز است. همچنین برای اینکه بتوانید وارد فرآیند ثبت شرکت اسلواکی به صورت شرکت با مسئولیت محدود شوید، باید یک یا دو سهام‌داران در این فرآیند حضور داشته باشند.

پس از انجام این مراحل، می‌توان برای اخذ اقامت اسلواکی اقدام کرد. در ابتدا به مدت سه سال، هر سال اقامت موقت تمدید می‌گردد و پس از آن می‌توان برای اخذ اقامت اسلواکی به صورت دائم به دولت این کشور درخواست داد.

شرکت از نوع سهامی (A.S)

شرکت‌های سهامی یا  “Akciová Spolocnost” دسته دیگری از شرکت‌هاست که که برای ثبت آن باید دست کم 25000 یورو سرمایه گذاری کرد. دو نوع شرکت سهامی عمومی و خصوصی وجود دارد. شرکت سهامی خاص نمی‌توان سهام خود را به صورت رایگان به فروش برسند ولی شرکت سهامی عام که در فهرست بازار سهام اروپا هم وجود دارد، دارای مجمع عمومی، هیئت مدیره و هیئت بازرسی و نظارت است.

با ثبت شرکت از نوع سهامی، می‌توان برای موسس و سایر سهامدارن اصلی و کادر مدیریت این شرکت، درخواست اخذ اقامت اسلواکی صادر کرد. با دریافت مجوزهای لازم، در مرحله نخست اقامت موقت و پس از آن اقامت دائم صادر خواهد شد..

دریافت پاسپورت اسلواکی با ثبت شرکت

پس از 5 سال در صورتی که سهامدارن با شرایط اسلواکی و زبان این کشور آشنایی داشته باشند، خواهند توانست که درخواست خود مبنی بر اخذ پاسپورت اسلواکی را به دولت این کشور ارائه دهند و در صورت تأیید، قادر خواهند بود که از مزایای پاسپورت این کشور بهره مند شوند و به راحتی، اقامت کشورهای مختلفی ماندد استرالیا، کانادا و غیره را دریافت کنند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.

09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ