ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

درس‌هایی برای ثبت شرکت اسلواکی

موارد بحث شده

اسلواکی یکی از کشورهای خوب قاره اروپا و یکی از بهترین شرکت‌های است که می‌توان برای اقامت انتخاب کرد. اقامت در این کشور از طریق ثبت شرکت اسلواکی امکان‌پذیر است و بسیاری از افراد با فراهم کردن سرمایه لازم و مدارک مربوطه اقدام به اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت می‌کنند.

یکی از شرایطی که برای ثبت شرکت اسلواکی وجود دارد، این است که باید حداقل مبلغ تعیین‌شده برای مالیات را پرداخت کرد. با ثبت شرکت اسلواکی دیگر شخص مجبور نیست که در اسلواکی بماند ولی شرطی که در این این زمینه وجود دارد این است که نباید بیش از 90 روز به صورت متوالی از شینگن خارج شود..

راحت‌ترین شرایط برای متقاضیان ثبت شرکت اسلواکی

برای اخذ اقامت اسلواکی و ثبت شرکت در این کشور، نیازی نیست که شرایط خاصی را داشته باشید، با داشتن 5000 یورو شخص می‌تواند، شرکت خود را در اسلواکی ثبت کند. اصلا هم مهم نیست که کارآفرینان در حوزه‌ای فعالیت می‌کنند و دولت اسلواکی فقط به این نکته توجه دارد که کسب و کارها به رونق اقتصادی این کشور کمک کنند.

برای ثبت شرکت اسلواکی و پس از آن اقدام برای اخذ اقامت اسلواکی مدارک زیر لازم است:

  • فرد حداقل 18 سال داشته باشد
  • پاسپورت معتبر و اعتبار لازم
  • داشتن امکانات مالی لازم
  • ارائه کردن گواهی عدم سوء پیشینه
  • طرح توجیح اقتصادی و همچنین طرح کسب و کار (Business Plan)

گام‌های ثبت شرکت اسلواکی

در ابتدا باید شخص درخواست خود را به همراه تمامی مدارک و همچنین سوابق کاری برای دولت اسلواکی ارسال کند و پس از آن منتظر بماند تا این مدارک تأیید شود.

پس از تأیید، می‌توانید درخواست ثبت شرکت خود را به اداره ثبت شرکت‌های اسلواکی تحویل دهید. پس از آن  با گرفتن ویزای توریستی، مجاز خواهید بود که حساب خود را باز کنید و ملک مورد نظر خود را اجاره کنید تا بتوانید پس از گذشت یک مدت معین، اقامت اسلواکی را بگیرید.

اسلواکی؛ دریچه‌ای رو به اروپا

با ثبت شرکت اسلواکی و اخذ اقامت این کشور، قادر خواهید بود که به تمامی نقاط اتحادیه اروپا سفر کنید. مثلا تا وین، پایتخت اتریش فاصله چندانی نخواهید داشت. حتی می‌توانید در هر یک از کشورهای حوزه شینگن تحصیل یا کار کنید.

اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت نسبت به تمامی کشورهای اروپا آسان‌تر است و فرد برای این کار نیاز به شرایط خاصی ندارد. با توجه به سهولت شرایط، یکی از کشورهایی است که افراد با ثبت شرکت و اخد اقامت آن، راه خود را برای ورود به سایر کشورهای اروپا باز می‌کنند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.

09129158913- 88783682(021)

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

درس‌هایی برای ثبت شرکت اسلواکی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights