00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی و بررسی تحصیلات دانشگاهی نیروهای کاری این کشور

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در حال حاضر 35 دانشگاه در سراسر اسلواکی مشغول فعالیت هستند و آماده‌اند که شما فرآیند ثبت شرکت اسلواکی را به پایان برسانید و آن‌ها بهترین دانشجویان و متخصصان خود را در اختیار شما قرار دهند. پس از پایان فرآیند ثبت شرکت اسلواکی می‌توانید فرآیند اخذ اقامت اسلواکی را هم پشت سر بگذارید و در صورت تمایل در این دانشگاه‌ها تحصیل کنید. هدف ما از انتشار این مقاله، نگاهی به وضعیت تحصیلی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های اسلواکی است.

منظور از بررسی وضعیت دانشگاه‌ها این است که کارافرینان بدانند چه رشته‌های تحصیلی در این کشور بیشترین طرفدار و متخصص را دارد و بتوانند بر این اساس برای استخدام نیروهای کاری خود برنامه‌ریزی کنند.

رشته‌های دانشگاهی پرطرفدار (قابل توجه متقاضیان ثبت شرکت اسلواکی )

1. علوم اجتماعی

در سال‌های گذشته تعداد دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته علوم اجتماعی و رشته‌های وابسته به آن با حجم عظیمی از متقاضی روبرو بوده است که برای تیم روابط عمومی، فروش و بازاریابی خود می‌توانید روی آن‌ها حساب کنید.

2. علوم فنی

در چند سال گذشته رشته‌های فنی و مهندسی هم با رشد بی‌سابقه‌ای روبرو شده است. برای تمام امور فنی، تولید و ساخت محصولات خود پس ازثبت شرکت اسلواکی می‌توانید روی این نیروها حساب باز کنید. تعمیرات و نگهداری یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر کسب و کاری است که دست نیروهای فنی صورت می‌گیرد.

3. بهداشت و سلامت

در صورتی که قصد ثبت شرکت اسلواکی در زمینه بهداشت و سلامت را دارید، جای هیچ نگرانی نیست؛ چون نیروهای مورد نیاز شما در این کشور وجود دارد و آماده استخدام در کسب و کار شما هستند.

یکی از پرطرفدارترین حوزه‌های برای راه اندازی کسب و کار و اخذ اقامت اسلواکی حوزه درمان، بهداشت و دارو است که در چند سال آینده با رشد و توسعه شگفت‌انگیزی روبرو می‌شود.

4. امور اقتصادی

در حال حاضر اقتصاد و علوم اقتصادی در اسلواکی طرفداران زیادی دارد و به همین جهت در صورتی که تمایل به راه اندازی کسب و کار در اسلواکی و فعالیت در حوزه اقتصاد و امور مربوط به آن را دارید، از نظر نیروی کاری متخصص به مشکل نخواهید خورد.

کافی است با متخصصان یورو اقامت تماس حاصل نمایید. آن‌ها تمامی اطلاعات لازم برای نحوه ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی را در اختیار شما قرار می‌دهند تا بتوانید در سریع‌ترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ