00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی در زمینه پوشاک؛ فرنچایز یا برندسازی؟

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی در زمینه پوشاک از سه روش فرنچایز، برندسازی و ایجاد شعبه انجام می‌شود. از هر سه طریق امکان اخذ اقامت اسلواکی وجود دارد. در این مقاله تصمیم داریم دو روش برندسازی و فرنچایز را در حوزه پوشاک بررسی کنیم تا ببینیم هر روش چه مزایا و معایبی دارند.

مزایای روش‌ فرنچایز نسبت به برندسازی در  ثبت شرکت اسلواکی

اگر بخواهیم در مورد مزایای  ثبت شرکت اسلواکی از روش فرنچایز نسبت به برندسازی صحبت کنیم، اولین مطلبی که می‌توان به میان آورد، سهولت کار فرنچایز است. در روش فرنچایز لازم نیست بازاریابی کنید و مبلغ زیادی را برای معروف کردن برندتان صرف کنید. برند شما از ابتدا معروف و تثبیت‌شده است و همین موضوع احتمال شکست کسب و کار شما را به شکل قابل توجهی کاهش می‌دهد.

دومین مزیت بزرگ فرنچایز، آماده بودن دکور، چیدمان و طراحی‌های ظاهری دفتر کار، فروشگاه و غیره است. معمولاً برندهای معروف طراحی‌ها و دکوراسیون‌های مخصوص خود را دارند و حتی آموزش‌های لازم در خصوص نحوه فروش و متقاعد کردن مشتری را به صاحب امتیاز نمایندگی می‌دهند. تمامی این مسائل در کنار هم آرامش خاطر صاحب نمایندگی و امنیت کسب و کار او را فراهم می‌کند.

مزیت آخر فرنچایز این است که (در ابتدا بیان شد) که امکان اخذ اقامت اسلواکی از طریق آن وجود دارد.

مزایای روش برندسازی نسبت به فرنچایز در  ثبت شرکت اسلواکی

روش برندسازی یکی از بهترین روش‌ها برای راه اندازی کسب و کار و  ثبت شرکت اسلواکی به حساب می‌آید. در این روش می‌توانید کسب و کار خود را هر طور که مد نظرتان است طراحی کنید و پیش ببرید. در این مسیر می‌توانید با ارائه کالاها و پوشاک با قیمت مناسب و در عین حال با کیفیت بالا خیلی سریع مشتریان را به سمت فروشگاه و پوشاک خود جلب و جذب کنید.

این امکان برای شما وجود دارد که کالاهای خود را به خارج از اسلواکی صادر کنید یا هر پوشاکی که مد نظرتان است از سایر نقاط جهان وارد نمایید و به فروش برسانید. شایان ذکر است که در این روش هم اخذ اقامت اسلواکی به سادگی انجام می‌شود.

یورو اقامت؛ موسسه‌ای برای  ثبت شرکت اسلواکی از هر روش

یورو اقامت با سابقه درخشان در امر ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت می‌تواند برای راه اندازی بیزنس از هر روش در کنار شما باشد تا بتوانید خیلی سریع و آسان کار خود را در اسلواکی شروع کنید و تجارت خود را رشد و پیشرفت دهید. در صورتی که در زمینه راه اندازی کسب و کار در اسلواکی سوالی دارید، کافی است با مشاوران و متخصصان یورو اقامت تماس بگیرید و از تمامی جزئیات آگاه شوید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ