00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی در زمینه برنامه نویسی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی در زمینه برنامه نویسی

ثبت شرکت اسلواکی در زمینه‌های گوناگونی انجام می‌شود ولی مسئله‌ای که امروز ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده این است که چه کسب و کارهایی در هر شرایطی می‌توانند به فعالیت خودشان ادامه دهند و درآمد قابل توجهی برای صاحبان آن کسب و کارها و کارآفرینان رقم بزنند. کرونا بسیاری از بیزنس‎‌ها را به تعطیلی کشاند ولی امروز شاهد رشد چشمگیر کسب و کار برنامه نویسی هستیم. از این رو تصمیم گرفتیم مقاله‌ای بنویسیم و در این مقاله به معرفی این بیزنس بپردازیم. شایان ذکر است که امکان اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت در زمینه برنامه نویسی وجود دارد.

زمینه‌های فعالیت یک برنامه نویس پس از ثبت شرکت اسلواکی

وقتی شما به عنوان یک برنامه‌ نویس شرکت خود را در اسلواکی راه اندازی کردید می‌‎توانید فعالیت‌های مختلف انجام دهید و از این طریق درآمد قابل قبولی برای خودتان رقم بزنید. در ادامه تصمیم داریم به کارهای مختلفی که می‌توانید انجام دهید اشاره خواهد شد:

1. فعالیت‌های آموزشی

یکی از کارهای بسیار پردرآمد پس از ثبت شرکت اسلواکی این است که برنامه نویسی را آموزش دهید. این آموزش می‌تواند به صورت حضوری و غیرحضوری انجام شود. در صورت آموزش غیرحضوری می‌توانید این کار را در منزل و برای تعداد زیادی از افراد انجام دهید. به علاوه این توانایی را خواهید داشت که برای متقاضیان سراسر جهان کلاس برگزار کنید.

2. همکاری با شرکت‌ها

یکی از کارهای عالی برنامه نویسان این است که می‌توانند با شرکت‌های مختلف در سراسر جهان همکاری و برای آن‌ها نرم افزار طراحی کنند. به عنوان مثال شرکتی از شما می‌خواهد که یک نرم افزار برای فروش، حسابداری و انبار آن تهیه کنید. شرکت شما با طراحی این نرم افزار می‌تواند هزینه‌های قابل توجهی دریافت کند.

3. همکاری با وب‌سایت‌ها

این روزها وب‌سایت‌ها به برنامه نویس نیاز دارند تا نیازهای آن‌ها را برطرف کند و تغییرات لازم را در سایت آن‌ها اعمال نماید. یک برنامه نویس می‌تواند قابلیت‌های بسیار خوب و کارآمدی به وب‌سایت‎ها اضافه کند.

در صورتی که در زمینه برنامه نویسی فعالیت دارید بازار کار برای ثبت شرکت اسلواکی  در این زمینه آماده است. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید می‌توانید مقاله « روش‌ های ثبت شرکت اسلواکی در زمینه برنامه نویسی » را مطالعه کنید. همچنین برای آشنایی با فرآیند ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی کافی است با شماره‌های تماس موجود در وب‌سایت یورو اقامت تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ