ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اخذ مجوز کاری، یکی از راه‌های رسیدن به اقامت اسلواکی

موارد بحث شده

بازار مشاغل در اسلواکی نسبت به سایر کشورهای موجود در اتحادیه اروپا کوچک‌تر است. یکی از دلایل اصلی متقاضیان برای اخذ اقامت اسلواکی پیدا کردن کار و انجام فعالیت‌های اقتصادی در این کشور است. یکی از راه‌های فعالیت اقتصادی در این کشور، ثبت شرکت اسلواکی و راه دیگر اخذ مجوز کاری است.

در چند سال اخیر میزان تقاضا برای اخذ اقامت اسلواکی و مجوز کار در این کشور افزایش یافته است. به همین خاطر تصمیم گرفتیم که در این مقاله به مسئله مجوز کار در اسلواکی اشاره کنیم.

قوانین اسلواکی در زمینه مجوز کار، شیه سایر کشورهاست

وقتی به قوانین ثبت شرکت در اسلواکی نگاه کنید، به خوبی می‌فهمید که این قوانین مشابه سایر کشورهای اروپایی است. در زمینه اخذ مجوز کار هم به همین شکل است. در صورتی که شهروند اتحادیه اروپا باشید، برای پیدا کردن کار، نیازی به ارائه مجوز کار یا ویزای کار ندارید. این مسئله در اسلواکی هم برقرار است. در صورتی که اقامت اسلواکی را داشته باشید، می‌توانید در این کشور کار کنید.

کارفرما باید به وزارت کار، امور اجتماعی و خانواده اعلام کند

در صورتی که فردی به عنوان کارفرما بخواهد، شخصی خارجی را استخدام کند، باید این مطلب را به وزارت مرتبط با کسب و کار خود در اسلواکی (وزارت کار، امور اجتماعی و خانواده) اعلام نماید. این مسئله باید در همان هفت روز نخست استخدام انجام شود. سیستم‌های بیمه تأمین اجتماعی و سلامت هم باید در جریان امور قرار بگیرند. به منظور انجام امور مربوط به مالیات هم باید هماهنگی‌های لازم با مراجع ذی‌صلاح انجام شود.

لزوم اخذ مجوز کار در صورت ورود به اسلواکی از کشوری خارج از اتحادیه اروپا

در صورتی که فردی بخواهد از خارج از اتحادیه اروپا وارد اسلواکی شود و هدف او از مهاجرت به این کشور، پیدا کردن شغل و کار کردن در این کشور باشد، باید قبل از هر چیز، مجوز کار در این کشور را بگیرد. این مجوز از وزارت کار، امور اجتماعی و خانواده گرفته می‌شود. گفتنی است که در این مسیر باید از وزارت امور خارجه و اروپا نیز کمک بگیرد.

اول مجوز کار، سپس اقامت اسلواکی

در صورتی که قصد دارید به عنوان یک خارجی، اقامت اسلواکی را از طریق کار دریافت کنید، باید ابتدا مجوز کار خود را بگیرید. بعد از اخذ مجوز کار می‌توانید جهت اقامت اقدام کنید. البته راه دیگری هم وجود دارد. می‌توانید یک اقامت موقت اسلواکی بگیرید، سپس کار خود را پیدا کنید، مجوز کار بگیرید و بعد از آن برای اقامت دائم اسلواکی اقدام نمایید.

در صورتی که قصد ثبت شرکت در اسلواکی دارید یا می‌خواهید مجوز کار این کشور را بگیرید، کافی است با شماره‌های ما که در سایت قرار دارد، تماس بگیرید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اخذ مجوز کاری، یکی از راه‌های رسیدن به اقامت اسلواکی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights