00989129158913

آیا ثبت شرکت اسلواکی انتخاب خوبی است؟

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

بسیاری از افرادی که قصد دارند وارد فرآیند ثبت شرکت اسلواکی شوند، به توانمندی‌های این کشور شک دارند و هنور آن‌گونه که باید و شاید این کشور را نشناخته‌اند. کوچک‌ترین مزیتی که دولت اسلواکی برای کارآفرینان و متقاضیان ثبت شرکت اسلواکی در نظر می‌گیرد، اقامت اسلواکی است.

در این مطلب قصد داریم به نگرانی‌ها و ترس‌های این دوستان واکنش نشان دهیم و به صورت کلی به مزایای این کشور اشاره کنیم.

ثبت شرکت اسلواکی و حضور در یکی از بهترین بازارهای دنیا

اسلواکی یکی از کشورهای حوزه شنگن محسوب می‌شود و با ثبت شرکت اسلواکی می‌توانید به راحتی با تمامی کشورهای اروپایی ارتباط صادراتی و وارداتی برقرار کنید و کلیه نیازهای خود را در اروپا که یکی از بهترین بازارهای دنیا است، برآورده سازید.

یکی از مهمترین مزایای بازار اروپا این است که با تمامی بازارهای بزرگ و معتبر دنیا در ارتباط است و در صورتی که بتوانید برند خود را معروف و معتبر کنی می‌توانید محصولات و خدمات خود را به سراسر دنیا صادر کنید و مواد اولیه مورد نیاز خود را از هر جایی که مد نظرتان است، وارد نمایید.

اخذ اقامت اسلواکی و زندگی در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا

یکی دیگر از مزایای مهم ثبت شرکت اسلواکی این است که می‌توانید اقامت این کشور را دریافت نمایید و به راحتی در تمامی کشورهای حوزه شنگن رفت و آمد کنید. در این رفت و آمدها می‌توانید روابط تجاری برقرار کنید.

خانواده را هم با خود بیاورید

شخصی که به عنوان یک سرمایه‌گذار یا کارآفرین دست به ثبت شرکت اسلواکی می‌زند می‌تواند خانواده (همسر و فرزندان) خود را هم با خود همراه کند و به اسلواکی بیاورد. این موضوع یکی از بزرگ‌ترین مزایایی است که ثبت شرکت در این کشور دارد و به همین خاطر بسیاری از افراد اسلواکی را برای ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار و حتی زندگی ترجیح می‌دهند.

هزینه پایین زندگی در اسلواکی

مزیت مهم و اساسی اسلواکی که بسیاری از افراد را مایل به ماندن در این کشور می‌کند، هزینه‌های پایین زندگی در این کشور است. وقتی هزینه‌ها کم و پایین باشد، نگرانی‌ها و استرس کاهش می‌یابد و فرد می‌تواند با آسودگی و فراغ بال بیشتری به آینده کاری خود فکر کند.

موسسه یورو اقامت با توجه به سابقه طولانی فعالیت در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی، تصمیم دارد که به افراد و کارآفرین‌هایی که قصد ورود به این کشور را دارند کمک کند و وسایل و شرایط لازم را برای آن‌ها فراهم نماید. در صورتی که قصد دارید در این کشور کارآفرینی کنید و اقامت این کشور را بگیرید، کافی است با مشاوران که شماره‌های آن‌ها در همین صفحه قرار دارد، تماس بگیرید و از راهنمایی‌های آن‌ها نهایت استفاده را ببرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ