00989129158913

نکاتی در مورد اخذ اقامت لهستان (زبان، آداب و رسوم)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

هنگام ورود به کشورهای جدید بسیاری از افراد استرس دارند که مردم این کشور آیا به زبان انگلیسی تسلط دارند؟ آیا آداب و رسوم آن‌ها با کشور مادری من شباهت دارد؟ افرادی که قصد اخذ اقامت لهستان را دارند نیز از این قاعده مستثنی نیستد و به همین خاطر بر آن شدیم مطلبی در مورد زبان و فرهنگ ارتباطی مردم لهستان ارائه دهیم. این موضوع برای افرادی که قصد اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت را دارند نیز صادق است.

زبان مورد نیاز برای اقامت لهستان

یکی از دغدغه‌های اصلی مهاجران، زبان است. مزیت لهستان این است که زبان انگلیسی در آن رواج دارد و از این لحاظ به مشکلی برنخواهید خورد. این موضوع باعث می‌شود که وقتی وارد فروشگاه‌ها، مراکز تفریحی، مراکز اداری و آموزشی و غیره می‌شوید، بتوانید به راحتی نیاز خود را برطرف کنید.

شایان ذکر است که زبان لهستانی چندان راحت نیست و اگر قرار باشد زمانی را به آموزش این زبان اختصاص بدهید، ممکن است لازم باشد که چند سال فقط زبان بخوانید و قید مهاجرت را بزنید. گفتنی است که لهستانی‌های سالخورده و افرادی که سن بالایی دارند، فقط با زبان مادری خود آشنایی دارند و نمی‌توانند انگلیسی صحبت کنند.

آداب و رسوم مردم لهستان

آداب و رسوم در بحث اقامت و مهاجرت، اهمیت فراوان دارد. یکی از دلایل جذابیت اقامت لهستان از منظر متخصصان، آداب و رسوم مردم این کشور است. در ادامه به چند فاکتور در مورد مردم لهستان پرداخته‌ایم:

اخلاق

مردم لهستان یکی از بااخلاق‌ترین ملت‌های اروپا هستند و امنیت اخلاقی در این کشور در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد.

احترام

از آن‌جا که مردم این کشور، بسیار مبادی آداب هستند، لازم است که احترام افراد در این کشور به بهترین شکل حفظ شود. به عنوان مثال فرهنگ تشکر و قدردانی در این کشور بسیار پررنگ و مهم است و مردم به ازای هر کاری که کسی برای آن‌ها انجام می‌دهد، تمایل دارند که از وی تشکر کنند.

خانم‌ها، آقایان!

یکی از نکاتی که در فرهنگ این کشور وجود دارد، رعایت ترتیب اسامی است. در این کشور ابتدا نام خانم‌ها گفته می‌شود و بعد از آن به سراغ اسامی آقایان می‌روند. به عنوان مثال به یک مهمانی رفته‌اید و قرار است که افراد یکی پس از دیگری معرفی شوند. در چنین مواقعی، ترتیب اسمی رعایت می‌شود.

موسسه یورو اقامت به سبب سابقه طولانی در اخذ اقامت لهستان از شیوه‌های مختلف، می‌تواند اطلاعات خوبی در این زمینه به مخاطبان خود ارائه دهد. یکی از فعالیت‌های اصلی یورور اقامت، اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت است که امروزه به سبب رشد اقتصادی خوب این کشور، طرفداران زیادی پیدا کرده است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ