ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

مشاغل مناسب برای انگلیسی‌زبان‌ها پس از اخذ اقامت لهستان

موارد بحث شده

یکی از سوالات متداولی که در زمینه اخذ اقامت لهستان مطرح می‌شود این است که «پس از اخذ اقامت لهستان، آیا می‌توان به راحتی کار پیدا کرد؟» این سوال از این جهت مطرح می‌شود که زبان مردم این کشور لهستانی است و به همین خاطر متقاضیان اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت یا کار نگران این هستند که آیا می‌توانند خود را با محیط این کشور سازگار کنند؟

در این مطلب قصد داریم به چند مورد از مشاغلی بپردازیم که پس از اخذ اقامت لهستان، در صورت تسلط بر زبان انگلیسی می‌توانید در آن‌ها مشغول به کار شوید و درآمد خوبی کسب کنید.

کار در مراکز تماس پس از اخذ اقامت لهستان

یکی از مشاغلی که می‌توانید پس از اخذ اقامت لهستان، از طریق تسلط بر زبان انگلیسی در آن مشغول به کار شوید، کار در مراکز تماس است. می‌توانید به تلفن‌ها پاسخ دهید یا با سایر مشتریانی که به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند، در ارتباط باشید.

آموزش زبان انگلیسی

یکی از حوزه‌هایی که بسیاری از انگلیسی‌زبان‌های تحصیل‌کرده وارد آن می‌شوند، مشاغل مرتبط با آموزش زبان انگلیسی است. افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، درآمدهای خوبی کسب می‌کنند. بعضی از آن‌ها اقدام به افتتاح موسسه‌های آموزشی می‌کنند که یکی از بهترین گزینه‌ها است.

امور مشتریان

یکی از حوزه‌های عالی و بی‌نظیر برای کسب و کار، مشاوره دادن به مشتریان انگلیسی زبان و راهنمایی کردن آن‌هاست. ممکن است یک مشتری وارد یک فروشگاه شود و نیاز به کمک و راهنمایی داشته باشد و نتواند مقصود خود را به زبان لهستانی بیان کند، در این مواقع یکی از بهترین راهکارها استخدام یک مشاور فروش است که این افراد را راهنمایی کند.

نیروی فروش

یکی از پرطرفدارترین مشاغلی که افراد انگلیسی‌زبان در آن مشغول به کار می‌شود، بخش فروش و صادرات است. گاهی یک شرکت لهستانی برای برقراری ارتباط با سراسر دنیا و راه اندازی خط صادرات نیاز به نیرویی دارد که بتواند به زبان انگلیسی صحبت کند و با برقراری ارتباط با سراسر جهان، مسیر را برای فروش هموار کند.

بازاریابی

نیروهای بازاریابی یکی از پردرآمدترین نیروهایی هستند که پس از اخذ اقامت لهستان در این کشور شروع به کار می‌کنند. آن‌ها با سراسر دنیا تماس می‌گیرند و بازار مناسب برای محصولات یک شرکت لهستانی را پیدا می‌کنند.

در صورتی که شما نیز قصد اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت، کار و غیره را دارید، کافی است با مشاوران ما در موسسه یورو اقامت تماس بگیرید و ایده خود را مطرح کنید. یورو اقامت تمامی امور لازم برای ورود امن شما به لهستان را فراهم می‌کند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

مشاغل مناسب برای انگلیسی‌زبان‌ها پس از اخذ اقامت لهستان
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights