00989129158913

مزایا و معایب مهاجرت به لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

مزایا و معایب مهاجرت به لهستان و اقامت لهستان

افراد معمولا با هدف خاصی به کشور های خارجی مهاجرت می کنند.

دلایل مهاجرت به لهستان معمولا کار یا تحصیل است.

افرادی که با هدف کار وارد این کشور می شوند می بایست از چگونگی در امد در کشور لهستان،دستمزد و حقوق مردم لهستان و… اطلاع داشته باشد.

اما فردی که به منظور تحصیل وارد کشور لهستان می شود باید از شهریه های دانشگاهی نیز با خبر باشد.

در کشور لهستان شرایط بهداشتی و درمانی بسیار خوب و مناسب می باشد.

همچنین این کشور دارای اب و هوایی معتدل است و از لحاظ شرایط اب و هوایی بسیار مناسب است.

یکی از مزایای مهم این کشور که سالانه افراد زیادی قصد مهاجرت به لهستان را دارند پایین بودن قیمت مسکن و زندگی نسبت به سایر کشور های اروپایی می باشد.

همچنین اگر شما جهت کسب و کار وارد این کشور می شوید می توانید به راحتی از طریق ایجاد یک کشور اقامت لهستان به صورت دائم را اخذ نماید که اخذ اقامت از این روش بسیار کن هزینه است.

اما هر کشوری معایبی نیز دارد. یکی از معایب های کشور لهستان دشوار بودن زبان این کشور است. زبان لهستانی بسیار دشوار بوده و یادگیری ان به زحمات زیادی نیاز دارد.

به طور کلی معایب کشور لهستان انگشت شمار است و زندگی در این کشور مزایای زیادی دارد. بنابراین با توجه به هزینه های کم زندگی در این کشور می توان این کشور را برای زندگی مناسب دانست.

ویزا برای ورود به منظور اخذ اقامت لهستان

ویزا بر مبنای هدف سفر و زمان آن به دسته های توریستی و تجاری تقسیم می شود که در این جا به دو نوع ویزای تجاری اشاره می کنیم.
1- ویزای تایپ (C): ویزای اقامت کوتاه که حداکثر 90 روز در سال معتبر است.
2- ویزای تایپ (D): ویزا ملی برای اقامت بلند ویزای نوع(D) صادر میکند،دارندگان اجازه اقامت و ویزای بلند اقامت ملی (D) صادر می شود.

اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت

پروسه اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت فوق العاده کم هزینه است و  هزینه های راه اندازی کسب و کار در این کشور همچنین  پایین است و نکته مهمتر این که دولت این کشوره برنامه های حمایتی از سرمایه گذار ارائه کرده است و نکته قابل توجه اینکه مایات آن از ایران و بسیاری از کشورهای اروپایی پیشرفته پایین تر است.

پروسه اداری اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت لهستان :

1- نگارش طرح کسب و کار یا برنامه تجاری؛ به این صورت است که ابتدا باید طرح کسب و کار نوشته شود و تایید آن از دادگاه ملی لهستان گرفته شود (که این پروسه و تمامی پروسه های اداری ثبت شرکت لهستان توسط تیم حرفه ای ما انجام می گردد) و شامل موراد زیر است:
a. خلاصه ی کارهای اجرایی اولیه و اهداف کسب و کار
b. نوع سهام و همچنین شرایط خرید سهام شرکت ثبت شده در لهستان
c. برآوردهای مالی و هزینه ها
2- نگارش اساسنامه شرکت؛ بعد از تایید طرح کسب و کار باید اساسنامه شرکت نوشته شود.
3- پروسه اداره ثبت شرکتها و دفاتر اسناد رسمی
4- اجاره دفاتر اشتراکی(باید مکان شرکت مشخص باشد)
5- افتتاح حساب بانکی

6- مشاوره کسب و کار

7- اخذ اقامت

8- مالیات و حسابداری

** برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت لهستان  با کارشناسان یورو اقامت تماس داشته باشید. 09129158913(واتساپ دفتر اروپا)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ