00989129158913

مزایا و معایب زندگی در لهستان و اخذ اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

هر کشوری مزایا و معایب خاص خود را دارد. بسیاری از مردم جهان برای اخذ اقامت لهستان تلاش می‌کنند و دلیل این تلاش زیاد، این است که مزایای این کشور از معایب آن بیشتر است. موسسه یورو اقامت با پیشینه درخشان خود در زمینه اقامت اروپا پژوهش‌های گسترده‌ای در زمینه مزایا و معایب زندگی در لهستان انجام داده است. در این مطلب قصد داریم که به چند مورد از این مزایا و معایب اشاره کنیم. البته در مقاله «اطلاع از هزینه‌های زندگی در لهستان برای اخذ اقامت اروپا» به صورت ضمنی از شرایط زندگی در لهستان سخن به میان آمد.

مقرون به صرفه بودن مسکن در لهستان

در صورتی که قصد دارید اقامت لهستان را دریافت کنید، نگران مسکن نباشید؛ زیرا مسکن در این کشور وضعیت بسیارمساعدی دارد و به همین خاطر قیمت آن هم به‌صرفه و مناسب است. گفتنی است که مقرون به صرفه بودن منازل، یک حسن است ولی عیب این موضوع کوچک بودن و محدود بودن فضای منازل است.

بسیاری از کسانی که پس از اخذ اقامت اروپا، لهستان را برای زندگی انتخاب می‌کنند، از محدودیت و کوچک بودن خانه‌های این کشور شگفت‌زده می‌شوند.

هزینه مواد غذایی پایین است ولی لباس و سوخت، قیمت طلا دارد

در صورتی که اقامت اروپا را بگیرید و لهستان را برای ادامه زندگی در اروپا انتخاب کنید، به خوبی متوجه خواهید شد که هزینه‌های مواد غذایی در این کشور چندان بالا نیست ولی قیمت سوخت و لباس به شدت بالاست.

اقامت لهستان و لذت بردن از سرگرمی‌های گوناگون در شهرهای آن

یکی از مهمترین خصوصیاتی که پس از اخذ اقامت لهستان به شکل ویژه خواهید دید، وجود سرگرمی‌های گوناگون در شهرهای این کشور است. مردم این کشور روحیه و انرژی بسیارمثبت و خوبی دارند و به همین خاطر از لحاظ فضای سبز و اماکن جذاب و دیدنی با هیچ‌گونه کمبودی روبرو نخواهید شد. در زیر به چند مورد از این سرگرمی‌ها اشاره شده است:

  • کوهنوردی
  • دوچرخه سواری
  • پیاده روی
  • رویدادهای خوراکی
  • اعیاد مذهبی
  • کنسرت‌ها و جشن‌ها
  • نمایشگاه‌ها و خیریه‌ها

بوروکراسی آزاردهنده لهستان

یکی از بزرگ‌ترین معایب لهستان بالا بودن بوروکراسی و زمان‌بر بودن فرآیندهای کاری در این کشور است. وقتی قصد دارید اقامت لهستان را دریافت کنید، کاملاً متوجه خواهید شد که میزان بوروکراسی در این کشور چقدر بالاست و یک کار ساده اداری چقدر زمان شما را خواهد گرفت.

اخذ اقامت اروپا و رسیدن به کشوری ایده‌آل

یورو اقامت را می‌شناسید؟ تا چه حد از موسسه ما اطلاع دارید؟ در صورتی که می‌خواهید اقامت کشور لهستان را دریافت کنید یا وارد فرایند ثبت شرکت لهستان شوید، می‌توانید روی کمک همه‌جانبه ما هم حساب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ما برای رسیدن به اقامت تمامی کشورهای اروپایی در کنار شما خواهیم بود.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

شماره واتساپ : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ