00989129158913

قابل توجه متقاضیان اقامت لهستان حقوق‌ها افزایش یافت!

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

یکی از مسائلی که قبل از اخذ اقامت لهستان یا هر کشور دیگر باید به آن توجه داشته باشید، این است که پس از ورود به این کشور باید به دنبال کاری برای خود باشید تا بتوانید یک زندگی متعادل و خوب را تجربه کنید. در صورتی به دنبال راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت لهستان هستید هم لازم است که افرادی را برای خود استخدام کنید و وقتی فردی به استخدام شما درآمد، لازم است به وی حقوق پرداخت کنید.

در این مطلب قصد داریم که به مسئله افزایش حقوق‌ها در لهستان اشاره کنیم تا در صورت ثبت شرکت در لهستان از این موضوع آگاهی داشته باشید و بتوانید برآورد خود را از میزان حقوق پرداختی به کارکنان انجام دهید.

مناسب بودن دستمزدها یکی از دلایل اشتیاق به اقامت لهستان

در جدیدترین پیش‌بینی‌های مراکز مالی و اعتباری جهان، میزان حقوق در لهستان‌ در سال‌های پیش رو افزایش خواهد یافت. قرار است که در سال جاری میلادی 7 درصد به حقوق‌های کارکنان در این کشور اضافه شود و به همین خاطر افراد زیادی قصد دارند اقامت لهستان را از طریق کار دریافت کنند. میانگین افزایش حقوق در اتحادیه اروپا 2.6 درصد است.

دستمزدها در لهستان از نظر متقاضیان ثبت شرکت لهستان هم مناسب است

یکی از مسائلی که از نظر متقاضیان اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت، مناسب است و آن‌ها را تشویق و ترغیب به راه اندازی کسب و کار در این کشور می‌کند، پایین بودن دستمزدها در این کشور است؛ زیرا حقوق در این کشور سه برابر کمتر از میانگین اتحادیه اروپاست و با این اوصاف، لهستان یکی از بهترین کشورهای اروپایی است که می‌توان در آن دست به ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار زد.

نرخ بیکاری در لهستان رو به کاهش است

یکی از دلایل مهمی که افراد مختلف را از سراسر جهان به سمت اقامت لهستان کشانده است، نرخ بیکاری پایین در این کشور است. وقتی نرخ بیکاری در یک کشور پایین باشد، سطح زندگی هم در آن کشور بهتر می‌شود و افراد از آسایش بیشتری برخوردار خواهند شد.

بازار لهستان نیاز مبرمی به کارکنان و افراد حرفه‌ای دارد. نرخ بیکاری در این کشور در سال 2019، 2.9 درصد اعلام شده است که از نظر اقتصادی یک عدد بسیار ایده‌آل به حساب می‌آید.

رشد تولید ناخالص داخلی در لهستان کمتر شده است

یکی از مسائل مهم اقتصادی برای هر کشور، میزان تولید ناخالص داخلی است. این عدد در اتحادیه اروپا به 1.9 درصد رسیده است. شک و تردید جهانی، تنش‌ها در تجارت بین‌المللی و بالا رفتن قیمت نفت روی تولید ناخالص داخلی در اروپا تأثیر گذاشته است. پیش‌بینی شده است که تولید ناخالص داخلی در لهستان در سال 2019 به 3.7 درصد کاهش یابد.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ