00989129158913

شرایط زندگی و اقامت لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

شرایط زندگی و اقامت لهستان

سریع ترین روش برای اخذ شرایط زندگی و اقامت لهستان هم برای فرد متقاضی و هم برای اعضای خانواده ، سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در لهستان است .ما به شما در آماده سازی تمام اسناد لازم برای ایجاد یک ششرکت کمک خواهیم کرد پس از ثبت شرکت اجازه اقامت موقت برای سه سال دریافت خواهید کرد . بعد از سه سال می توانید آن را در هر سال دوباره تمدید کنید و در نهایت بعد از پنج سال برای اقامت دائم اقدام به عمل آورید .  البته در طول این پنج سال باید حتما در لهستان بمانید و نسبت به تقویت زبان لهستانی خود تلاش کنید چرا که باید امتحان زبان لهستانی را پشت سر بگذارید .

هزینه زندگی و اقامت لهستان

زندگی در لهستان بسیار ارزان تر از سایر کشورهای اروپایی است . قیمت مقرون به صرفه مواد غذایی ، اجاره و سرگرمی معمولا یکی از دلایل اصلی انتخاب لهستان برای مهاجرت است . ورشو از نظر مسکن گران ترین شهر در لهستان است .

اخذ اقامت لهستان از طریق تحصیل

آسان ترین و مقرون به صرفه ترین روش اخذ اقامت لهستان ، مهاجرت تحصیلی است . از مزایای تحصیل در لهستان می توان به امکان تحصیل به زبان انگلیسی و هزینه های پایین و مقرون به صرفه دانشگاه ها اشاره کرد که معمولا کمتر از ۴۵۰۰ دلار در سال است .

متوسط هزینه زندگی دانشجویی ۳۵۰ یورو تا ۵۵۰ یورو در هر ماه است . دانشجویان برای اخذ پذیرش از دانشگاه های لهستان باید مدرک زبان انگلیسی ارائه دهند . در این روش بعد از فارغ التحصیلی راحت تر می توانید کار مناسبی پیدا کنید و مجوز کار بگیرید و در نهایت برای اقامت دائم اقدام کنید .

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اقامت لهستان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ