00989129158913

شرایط راه اندازی کسب کار کشاورزی و اقامت لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

شرایط راه اندازی کسب و کار و اقامت لهستان

نزدیک به 42 درصد از صادرات کشور لهستان را محصولات کشاورزی به خود اختصاص داده و از قضا، حال و روز کشاورزان این کشور خیلی خوب است. کشاورزی به دلیل قیمت پایین زمین در لهستان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی با استقبال فوق العاده از سوی سرمایه گذاران خارجی مواجه شده و همین استقبال منجر به ایجاد شرایط سختی برای شروع کسب و کارهای جدید در این حوزه شده است.

خیلی از مشتریان یورو اقامت در مورد شرایط راه اندازی کسب و کار کشاورزی در لهستان و اقامت لهستان سئوال داشتند، که لازم دیدیم این مطالب را برای شما نگارش کنیم. این مطالب حاصل مصاحبه ما با خانم شمانیک، وکیل مجموعه یورو اقامت در ورشو می باشد، که خلاصه آن را در زیر می بینید.

قیمت متوسط زمین کشاورزی در لهستان برای هر هکتار معادل با 40,000 زالوتی است. اگر هر 4.4 زالوتی را معادل با 1 یورو بدانیم، قیمت زمین کشاورزی به قیمت یوروی اوایل خرداد 97 ( نه به قیمت یوروی جهانگیری!) چیزی قریب به 8 هزار تومان در هر متر مربع است.

همین قیمت پایین سبب هجوم خارجی های ثروتمند از جمله اعراب قطر و امارات و شرکت های بزرگ کشاورزی آلمان به لهستان شد. لذا در سال 2005 قانون جدیدی وضع شد که در آن شرایط زیر برای خرید ملک کشاورزی اعمال شده است.

** برای آگاهی بیشتر از شرایط خرید زمین کشاورزی و اقامت لهستانشرایط زندگی و اقامت لهستانبا کارشناسان یورو اقامت تماس داشته باشید. 09129158913

شرایط خرید ملک کشاورزی:

  1. خریدار باید حداقل 5 سال سابقه کشاورزی در لهستان را داشته باشد.
  2. خریدار برای خود و خانواده اش این کسب و کار را خواسته و قصد فروش به غیر را ندارد.
  3. خریدار غیر لهستانی، بیشتر از 10.5 هکتار خرید نمی تواند داشته باشد.
  4. برای اخذ مجوز کشاورزی و خرید ملک کشاورزی، الزاما باید از دولت محلی مجوز کسب نمایید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ