00989129158913

دریافت اقامت لهستان برای کسانی که شهروند اتحادیه اروپا نیستند

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

اکثر کسانی که قصد دارند اقامت لهستان را دریافت کنند، شهروند اتحادیه اروپا نیستند. یکی از راه‌های اخذ اقامت لهستان، ثبت شرکت در لهستان است ولی این مسیر فقط برای کارآفرینان و سرمایه ‌‌گذاران مناسب است و افراد معمولی معمولاً وارد چنین مسیری نمی‌شوند و از راه‌های دیگری مانند کار، تحصیل، ازدواج و غیره جهت اخذ اقامت لهستان اقدام می‌کنند.

در این مطلب قصد داریم نحوه و مراحل اخذ اقامت لهستان را برای شما شرح دهیم. البته همان‌طور که در ابتدای متن بیان شد، این روش مخصوص کسانی که شهروند اتحادیه اروپا نیستند.

مهلت 45 روزه را جدی بگیرید

در صورتی که شهروند اتحادیه اروپا نباشید و بخواهید به صورت رسمی وارد لهستان شوید و در این کشور بمانید، نیاز به یک مجوز یا مدرک رسمی به نام ویزا دارید. بسته به ویزایی که دارید می‌توانید مدت زمان مشخصی در این کشور بمانید.

اگر بخواهید مدتی طولانی و بیشتر از ضرب‌الاجل ویزای خود در این کشور بمانید، باید ابتدا اقامت لهستان را دریافت کنید. به خاطر داشته باشید که وقتی برای اقامت اقدام می‌کنید، باید حداقل 45 روز تا پایان مهلت ویزا زمان داشته باشید.

مراحل اداری اخذ اقامت لهستان

مدت اعتبار اقامت لهستان مختلف و متفاوت است. به خاطر داشته باشید حداکثر مدت اعتبار اقامت، یک سال است. بنابراین اگر می‌خواهید دو سال در این کشور بمانید باید آن را یک بار دیگر تمدید کنید.

مراحل اداری اخذ اقامت به شرح زیر است:

  • ابتدا باید دلیل اخذ اقامت را عنوان کنید و اسناد لازم در این رابطه را تهیه نمایید
  • تکمیل فرم درخواست برای ضدور مجوز اقامت برای یک دوره زمانی مشخص
  • 4 قطعه عکس 3.5*4.5 سانتی متر
  • اسناد لازم برای تأیید اطلاعات موجود در فرم و شرایط متقاضی برای اخذ اقامت لهستان
  • تمبر وظیفه عمومی یا مدارکی دال بر پرداخت هزینه کنسولی (مبلغ 300 زلوتی جهت صدور مجوز اقامت برای یک دوره زمانی مشخص و مبلغ 50 زلوتی برای صدور کارت اقامت)
  • گواهی تأیید ثبت نام

در مقاله‌ای تحت عنوان «شیوه ثبت محل اقامت لهستان» به چگونگی و مراحل اداری لازم برای گرفتن محل اقامت خواهیم پرداخت.

در صورتی که قصد دارید وارد فرآیند ثبت شرکت در لهستان شوید و یا اقامت این کشور را دریافت کنید، کافی است به موسسه یورو اقامت مراجعه کنید یا با شماره‌های ما که در سایت قرار دارد، تماس بگیرید. متخصصان و مشاوران بهترین راه حل ممکن را با شما در میان خواهند گذاشت تا به آسان‌ترین شیوه ممکن به اهداف خود برسید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ