00989129158913

کمک‌های دولتی برای ثبت شرکت لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در این مطلب قصد داریم به کمک‌های دولتی برای ثبت شرکت لهستان و سرمایه گذاری خارجی مستقیم در این کشور بپردازیم. دولت لهستان تصمیم گرفت برای جذب سرمایه گذارن خارجی از کشورهای مختلف، خاطر این افراد را از بابت امنیت در سرمایه گذاری و بازگشت سرمایه راحت کند و به همین خاطر یک سری اقدامات و کمک‌ها برای آنها در نظر گرفت. یکی از این کمک‌ها، تسهیل اخذ اقامت لهستان برای سرمایه گذار و اعضای خانواده وی است.

سرمایه گذاری خارجی مستقیم برای ثبت شرکت لهستان

سرمایه گذاری مستقیم خارجی، نقش بسیار مهمی در ثبت شرکت لهستان دارد و دولت لهستان برای جذب سرمایه‌های خارجی و کمک به پیشرفت این کشور، اقدام به ارائه مجوز ثبت شرکت لهستان به سرمایه گذاران خارجی نموده است.

تلاش برای جذب سرمایه از طریق ثبت شرکت لهستان

جاری شدن سرمایه در لهستان از طریق سرمایه گذاری خارجی، امکان وجود مهارت، رشد اقتصاد ملی و بهبود بازار لهستان به لحاظ بین المللی را فراهم کرده است و بسیاری از افراد بااستعداد و پرتلاش دنیا به خاطر تسهیلات این کشور، در قالب ثبت شرکت لهستان، فعالیت اقتصادی خود را در این کشور پیش می‌برند.

مزایای سرمایه گذاری خارجی برای لهستان

جذب سرمایه گذاران خارجی، فقط به مزایای مالی برای این کشور ختم نمی‌شود، بلکه به لحاظ اجتماعی، علمی، فناوری، رشد بازار و رشد فرهنگی نیز سودمند است.  ورود سرمایه خارجی موجب رشد اقتصادی، توسعه فناوری و علمی و افزایش مشتریان بالقوه در بازار این کشور می‌شود.

کمک‌های دولت لهستان برای سرمایه‌گذاری خارجی

در اقتصاد بسیاری از کشورها، جذب سرمایه گذار خارجی یکی از بزرگ‌ترین اهدافی است که توسط دولت آن کشور دنبال می‌شود. دولت لهستان تلاش کرده است که برای جذب سرمایه گذاری خارجی، امکان اقامت لهستان را برای این افراد فراهم نماید.

سرمایه گذاران می‌توانند در کنار اقامت لهستان، از تسهیلات رفاهی این کشور از جمله تحصیل رایگان بهره‌مند شوند. در کنار این مزایا، قوانین و مقرراتی است که کار ثبت شرکت، راه اندازی کسب و کار و جذب نیروی انسانی را آسان می‌کند.

کارآفرینان می‌توانند علاوه بر اینکه به راحتی مجوز اقامت لهستان را دریافت می‌نمایند، از کمک‌های افقی این کشور هم بهره‌مند شوند. این نوع کمک برای جلوگیری از ایجاد مشکل برای کل کشور است. این نوع کمک که بیشتر در زمینه قوانین و مقررات است، برای پژوهش و توسعه، شرکت‌های کوچک و متوسط، حفاظت از محیط زیست و شرکت‌‌های حفاظت و بازسازی در نظر گرفته شده است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت لهستانبا کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ