00989129158913

چند مزیت جدید و باورنکردنی برای ثبت شرکت در لهستان (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در مطالب «چند مزیت جدید و باورنکردنی برای ثبت شرکت در لهستان (1)»، به چند مزیت راه اندازی کسب و کار در این کشور از جمله امکان اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت اشاره شد. در این مطلب نیز قصد داریم به چند مزیت دیگر اشاره کنیم تا آشنایی نسبتاً کاملی با این مزایا داشته باشید.

اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت (موقت و دائم)

وقتی فردی کسب و کار خود را در لهستان آغاز می‌کند و موفق به ثبت شرکت در لهستان می‌شود، می‌تواند اقامت یک ساله لهستان را دریافت کند. این اقامت به مدت سه سال باید تمدید شود. پس از آن کارآفرین یا سرمایه‌گذار قادر خواهد بود جهت اخذ اقامت دائم اقدام نماید.

اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت می‌تواند برای خود شخص سرمایه‌گذار و تمامی اعضای خانواده وی صورت گیرد و محدودیتی برای همسر و فرزندان شخص وجود ندارد.

امکان حساب در بانک‌ها به صورت شرکتی و شخصی

یکی از کارهایی که قبل از ثبت شرکت در لهستان باید صورت گیرد، افتتاح حساب است. این حساب می‌تواند به صورت شخصی یا سازمانی افتتاح شود و پس از آن با آن فعالیت‌های بانکی و تجاری خود و سازمان را سامان خواهید داد.

در صورتی که حساب خود را در این کشور باز کنید از کلیه مزایای بانکی این کشور برخوردار خواهید شد و می‌توانید از طریق آن حساب با سراسر کشورهای دنیا ارتباط برقرار کنید و محصولات مورد نظر خود را از فروشگاه‌های اینترنتی سراسر دنیا خرید نمایید.

مالیات 10 درصدی بر درآمد شرکت

لهستان از نظر اخذ مالیات بر درآمد شرکت در یکی از بهترین شرایط قرار دارد. درصدی که باید جهت مالیات بر درآمد شرکت خود به دولت لهستان بپردارید، 10 درصد است. به همین خاطر مجبور نیستید که بخش زیادی از درآمد خود را به مالیات اختصاص دهید و استرس پرداخت مالیات را داشته باشید.

اروپایی شدن برند؛ موفقیتی بزرگ با ثبت شرکت در لهستان

یکی از بزرگ‌ترین مزایایی که هر کارآفرین می‌تواند از طریق ثبت شرکت در لهستان به آن دست یابد، اروپایی شدن برند اوست. وقتی برندی اروپایی شود، تمام دنیا با نگاهی تحسین‌برانگیز به وی خواهند نگریست وهمین موضوع می‌تواند از جهات مختلف به افزایش فروش و درآمد شرکت کمک کند.

موسسه یورو اقامت به عنوان یکی از مهم‌ترین موسسات در زمینه اخذ اقامت و راه اندازی شرکت در لهستان، با افتخار میزبان طیف گسترده‌ای از کسب و کارها و کارآفرینان برای انجام مراحل اداری و قانونی ثبت شرکت در لهستان است. در صورتی که شما نیز تصمیم دارید شرکت خود را در لهستان تأسیس و به درآمد رویایی خود دست یابید، کافی است با شماره‌های تماس یورو اقامت که در سایت قرار دارد، تماس حاصل فرمایید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت در لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ