00989129158913

چند ایده عالی برای ثبت شرکت لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

شما می‌توانید کسب و کار خود را در هر نقطه از جهان که بخواهید راه اندازی کنید ولی باید نقاطی را در نظر بگیرید که از جهات مختلف مناسب باشد. ثبت شرکت لهستان یکی از بهترین روش‌ها برای راه اندازی کسب و کار است. در اینجا قصد داریم به چند ایده برای کسب و کار و ثبت شرکت لهستان اشاره کنیم.

مزایای ثبت شرکت لهستان و حضور در بازار این کشور

در مطلبی به صورت کامل و مفصل به این موضوع خواهیم پرداخت ولی بهتر است به صورت خلاصه بدانید که با ثبت شرکت لهستان، به چه منافع و مزایایی دست پیدا خواهید کرد.

 • دسترسی به بازارهای بین المللی
 • صادرات و واردات آسان در کشورهای اتحادیه اروپا
 • امکان اخذ اقامت لهستان برای کارآفرینان
 • در نظر گرفتن تسهیلات دولتی و تخفیف در مالیات برای استارتاپ‌ها
 • بالا بودن کیفیت زندگی

جذابیت کسب و کار در لهستان

لهستان یکی از جذاب‌ترین کشورهای اروپا به لحاظ کسب و کار است و به دلیل اقتصاد پایداری که دارد، توانسته است بسیاری از سرمایه گذاران را جذب نماید. در حال حاضر بسیاری از سرمایه گذاران در تلاش برای ثبت شرکت لهستان هستند تا بتوانند کسب و کار خود را توسعه دهند و بین المللی کنند. پس از گذشت مدتی از ثبت شرکت لهستان و اثبات سودآوری کسب و کار، امکان اقامت لهستان هم فراهم می‌شود.

چند ایده برای رسیدن به موفقیت در لهستان

برای موفقیت در کسب و کار و ثبت شرکت لهستان در یک زمینه مناسب، لازم است از متخصصان مشورت بگیرید. ما نیز قصد داریم در این زمینه چند ایده ناب در اختیار شما عزیزان بگذاریم تا بتوانید با ثبت شرکت لهستان، به سود خوبی برسید و به راحتی اقامت لهستان را دریافت کنید.

فست فود، رستوران و حمل و نقل مواد غذایی یکی از حوزه‌های ارزشمندی است که با ثبت شرکت لهستان در این زمینه می‌توانید به درآمد خوبی برسید و به راحتی کسب و کار خود را رشد و توسعه دهید و اقامت لهستان را دریافت نمایید.

 • خدمات مشاوره‎‌ای در زمینه‌های مختلف
 • کار در حوزه مد و پوشاک، یکی از جذاب‌ترین و پردرآمدترین زمینه‌‌های کاری در لهستان است
 • شیشه و گرانیت، یکی از پررونق‌ترین حوزه‌های کاری در لهستان محسوب می‌شود
 • راه اندازی فروشگاه‌های آنلاین
 • راه اندازی بنگاه‌های کاریابی و ارائه خدمات در این زمینه می‌تواند بسیار مفید و اثرگذار باشد
 • فعالیت در حوزه گردشگری. لازم به ذکر است که برای موفقیت در این زمینه، آشنایی کامل با زبان، اماکن و شهرهای لهستان ضروری است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت لهستانبا کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ