00989129158913

فرهنگ کسب و کار و ثبت شرکت لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

لهستان، کشوری در قلب قاره اروپاست و اروپای شرقی و غربی در لهستان تلاقی پیدا می‎کنند. لهستان یکی از نخستین اقتصادهای اروپاست که لیبرالیزه سازی در آن انجام شد. ثبت شرکت لهستان با اهداف متنوعی انجام می‌شود. مسلما هدف بسیاری از افراد برای راه اندازی یک کسب و کار و یا ثبت شرکت لهستان، اخذ مجوز اقامت لهستان است.

واحد پول این کشور زلوتی است و در حال حاضر 4 زلوتی معادل 1 یورو است. این کشور در زمینه اقتصاد موفق بوده است و دولت ان توانسته است اکثر شرکت‎‌های کوچک و متوسط را خصوصی سازی کند و کشورهای خارجی را ترغیب می‌کند که از طریق ثبت شرکت لهستان سرمایه گذاری کنند و از این طریق به راحتی اقامت لهستان را دریافت نمایند.

فرهنگ کسب و کار در لهستان             

لهستان به دلیل ثبات اقتصادی که دارد، به محلی امن برای سرمایه گذاری تبدیل شده است و بسیاری از اشخاص و شرکت‌های خارجی در تلاش هستند که اقدامات مربوط به ثبت شرکت لهستان را انجام دهند. مردم این کشور، افراد دارای تحصیلات و درک بالا هستند و با تمامی مردم دنیا تعامل مثبت و خوبی دارند.

مردم لهستان به خاطر برخورداری از تحصیلات خوب، از درک خوبی نسبت به زبان انگلیسی برخوردار هستند و به همین خاطر در صورتی که با زبان لهستانی آشنایی نداشته باشید هم برای اخذ اقامت لهستان به مشکلی برنخواهید خورد.

جنبه‌های کلیدی فرهنگ کسب و کار در لهستان عبارت است از:

 • پیش‌زمینه‌های کسب و کار
 • ساختارهای کسب و کار
 • سبک مدیریت
 • جلسات
 • کار گروهی
 • ارتباطات
 • حضور فعال و پررنگ زنان در کسب و کار
 • تفریح و سرگرمی در محل کار

برای داشتن یک فرهنگ درست برای کسب و کار در لهستان باید به موارد زیر توجه کرد:

 • احوال‌پرسی برای همه

افرادی که به دنبال اقامت لهستان هستند و قصد دارند که در این کشور زندگی کنند باید بدانند که درکسب و کار به عنوان احوال پرسی باید دست داد و ارتباط چشمی برقرار کرد.

 • انجام کار در لهستان

اختلافات خاصی بین نسل جدید و قدیمی لهستان وجود دارد. نسل جدید، ذهن بازتری دارند ولی افراد قدیمی‌ هنوز تحت تأثیر رژیم شوروی هستند.

 • استفاده از عناوین و القاب

یکی از نکات مهم و اساسی، استفاده از القاب و عناوین است. در صورتی که بخواهید شخصی را با اسم کوچک صدا بزنید، نیازی به این مسئله ندارید.

 • تفریح و سرگرمی در کسب و کار

در صورتی که به دنبال ثبت شرکت لهستان هستید و می‌خواهید محل کار خود را به صورت حرفه‌ای درآورید، باید به مسائل تفریحی از جمله ناهار و شام در محیط کار توجه نمایید.

 • مبنای رابطه در کسب و کار

یکی از اصول اساسی در لهستان این است که رابطه افراد در محل کار بر مبنای اعتماد کامل است و به همین خاطر در صورتی که به دنبال ثبت شرکت لهستان و راه اندازی کسب و کار هستید، باید بتوانید با کارکنان خود با اعتماد نسبی رفتار کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.

09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ