00989129158913

ثبت شرکت لهستان در زمینه تولید مبلمان و نساجی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت لهستان در سال‌های اخیر طرفداران زیادی در بین کارآفرینان و سرمایه گذاران پیدا کرده است. دولت لهستان با اعطای اقامت لهستان به کارآفرینانی که شرکت خود را در این کشور ثبت می‌کنند، سعی دارد که افراد بیشتری را به سمت راه اندازی کسب و کار در لهستان تشویق کند و البته در این مسیر تا حدود زیادی موفق بوده است.

در مقاله « ثبت شرکت لهستان در بهترین صنایع این کشور» تلاش کردیم که به چند مورد از صنایع تولیدی پربازده و سودآور این کشور اشاره کنیم. در این مقاله نیز می‌خواهیم دو مورد از صنایع پرطرفدار و ثروت‌آفرین را معرفی کنیم. این دو صنعت عبارت است از:

  1. صنعت تولید و عرضه مبلمان
  2. صنعت نساجی و پارچه

ثبت شرکت لهستان در زمینه مبلمان

اداره آمار مرکزی لهستان اعلام کرد که در سال‌های گذشته، صنعت مبلمان به شکلی حیرت انگیز رشد و پیشرفت داشته است و سرمایه‌گذاران حساب خاصی روی این صنعت باز می‌کنند.  در سال 2016 مشخص شد که صنعت مبلمان در این کشور 12.1 درصد رشد داشته است. این رشد مدیون و مرهون تلاش کارآفرینانی است که با ثبت شرکت لهستان در این حوزه، توانستند لهستان را به یکی از قطب‌های تولید و عرضه مبلمان در سراسر اروپا و آسیا تبدیل کنند.

میزان اشتغال در این زمینه نیز در سال‌های اخیر به شدت افزایش یافته است. به همین خاطر در صورت راه اندازی کسب و کار در زمینه مبلمان نیازی به نگرانی نیست؛ زیرا نیروی ماهر به قدر کافی در این کشور وجود دارد.

راه اندازی کسب و کار در لهستان در زمینه نساجی و صنعت پارچه

در صورتی که قصد دارید وارد فرآیند ثبت شرکت لهستان شوید و در کشور مورد بحث کارافرینی کنید، صنعت پارچه می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های ممکن باشد؛ زیرا در سال 2016 اعلام شد که بیش از 16 درصد رشد داشته است و به همین خاطر می‌تواند یکی از سودآورترین صنایع در این کشور باشد.

به علاوه می‌توانید با صادر کردن محصولات خود به کشورهای سراسر جهان، درآمد بی‌نظیری برای خود رقم بزنید.

در حال حاضر موسسه یورو اقامت با برخورداری از متخصصان زبده و خبره می‌تواند شرکت شما را در لهستان ثبت کند و اقامت لهستان را برای شما و اعضای خانواده‌تان بگیرد. برای اعلام آمادگی کافی با مشاوران ما تماس بگیرید تا آن‌ها تمامی گام‌ها و مراحل را به صورت کامل و شفاف برای شما بیان کنند. مطمئن باشید که لهستان می‌تواند پایگاهی برای تحقق بخشیدن به آرزوهای شما باشد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ