ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

ثبت شرکت لهستان در زمینه تولید مبلمان و نساجی

موارد بحث شده

ثبت شرکت لهستان در سال‌های اخیر طرفداران زیادی در بین کارآفرینان و سرمایه گذاران پیدا کرده است. دولت لهستان با اعطای اقامت لهستان به کارآفرینانی که شرکت خود را در این کشور ثبت می‌کنند، سعی دارد که افراد بیشتری را به سمت راه اندازی کسب و کار در لهستان تشویق کند و البته در این مسیر تا حدود زیادی موفق بوده است.

در مقاله « ثبت شرکت لهستان در بهترین صنایع این کشور» تلاش کردیم که به چند مورد از صنایع تولیدی پربازده و سودآور این کشور اشاره کنیم. در این مقاله نیز می‌خواهیم دو مورد از صنایع پرطرفدار و ثروت‌آفرین را معرفی کنیم. این دو صنعت عبارت است از:

  1. صنعت تولید و عرضه مبلمان
  2. صنعت نساجی و پارچه

ثبت شرکت لهستان در زمینه مبلمان

اداره آمار مرکزی لهستان اعلام کرد که در سال‌های گذشته، صنعت مبلمان به شکلی حیرت انگیز رشد و پیشرفت داشته است و سرمایه‌گذاران حساب خاصی روی این صنعت باز می‌کنند.  در سال 2016 مشخص شد که صنعت مبلمان در این کشور 12.1 درصد رشد داشته است. این رشد مدیون و مرهون تلاش کارآفرینانی است که با ثبت شرکت لهستان در این حوزه، توانستند لهستان را به یکی از قطب‌های تولید و عرضه مبلمان در سراسر اروپا و آسیا تبدیل کنند.

میزان اشتغال در این زمینه نیز در سال‌های اخیر به شدت افزایش یافته است. به همین خاطر در صورت راه اندازی کسب و کار در زمینه مبلمان نیازی به نگرانی نیست؛ زیرا نیروی ماهر به قدر کافی در این کشور وجود دارد.

راه اندازی کسب و کار در لهستان در زمینه نساجی و صنعت پارچه

در صورتی که قصد دارید وارد فرآیند ثبت شرکت لهستان شوید و در کشور مورد بحث کارافرینی کنید، صنعت پارچه می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های ممکن باشد؛ زیرا در سال 2016 اعلام شد که بیش از 16 درصد رشد داشته است و به همین خاطر می‌تواند یکی از سودآورترین صنایع در این کشور باشد.

به علاوه می‌توانید با صادر کردن محصولات خود به کشورهای سراسر جهان، درآمد بی‌نظیری برای خود رقم بزنید.

در حال حاضر موسسه یورو اقامت با برخورداری از متخصصان زبده و خبره می‌تواند شرکت شما را در لهستان ثبت کند و اقامت لهستان را برای شما و اعضای خانواده‌تان بگیرد. برای اعلام آمادگی کافی با مشاوران ما تماس بگیرید تا آن‌ها تمامی گام‌ها و مراحل را به صورت کامل و شفاف برای شما بیان کنند. مطمئن باشید که لهستان می‌تواند پایگاهی برای تحقق بخشیدن به آرزوهای شما باشد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

ثبت شرکت لهستان در زمینه تولید مبلمان و نساجی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights