00989129158913

ثبت شرکت لهستان در بهترین صنایع این کشور

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در حال حاضر ثبت شرکت لهستان به عنوان یکی از بهترین و سودآورترین شیوه‌های راه اندازی کسب و کار در اروپا شناخته می‌شود. امکان اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت در این کشور وجود دارد. از این رو کارآفرینان و سرمایه‌گذاران زیادی تمایل دارند که کسب و کار خود را در این کشور شروع کنند تا بتوانند در کنار سودآوری و ثروت‌آفرینی، در یک کشور عالی در کنار خانواده خود زندگی کنند.

در این مطلب تصمیم داریم در مورد سودآوری اقتصاد این کشور و بهترین صنایع برای ثبت شرکت لهستان گفتگو کنیم تا کارآفرینانی که می‌خواهند در این کشور کار کنند، بدانند که می‌توانند چه زمینه‌هایی را برای رسیدن به ثروت انتخاب نمایند.

نظر اداره آمار مرکزی لهستان در رابطه با ثبت شرکت لهستان

اداره آمار مرکزی لهستان هر از چند گاهی آمارهای مربوط به حاشیه سود موجود در اقتصاد لهستان را اعلام می‌کند. به عنوان مثال در سال 2016، حاشیه سود در اقتصاد این کشور برای سازمان‌های مختلف از 4.8 به 6.3 درصد رسید که این عدد فوق‌العاده است و می‌تواند برای متقاضیان ثبت شرکت لهستان امیدوارکننده باشد.

در سال‌های گذشته در برخی صنایع این کشور رشد و پیشرفت‌های بیشتری صورت گرفته است که در ادامه به این صنایع سودآور اشاره خواهد شد.

تولیدکنندگان سیمان، آهک و گچ در صدر جدول ثروت آفرینی

در چند سال گذشته، حوزه تولید، یکی از پرطرفدارترین حوزه‌های ثبت شرکت لهستان بوده است. در حال حاضر برخی از حوزه‌های تولیدی در این کشور فوق‌العاده پردرآمد هستند و مشتریان زیادی از سراسر دنیا دارند. چند مورد از این حوزه‌های تولیدی عبارت است از:

  • تولید سیمان
  • تولید گچ
  • تولید آهک

در صورتی ثبت شرکت لهستان در زمینه‌های فوق احتمالاً می‌توانید محصولات خود را در سراسر اتحادیه اروپا توزیع کنید و درآمد خوبی کسب کنید.

صادرات محصولات و واردات مواد اولیه در لهستان آسان است

یکی از سوالاتی که توسط کارآفرینان و سرمایه‌گذاران مطرح می‌شود این است که برخی از متخصصان، بازار لهستان را برای رشد و پیشرفت کوچک می‌دانند. در واقع این طرز فکر می‌تواند یک اشتباه راهبردی باشد؛ زیرا لهستان یکی از کشورهای اتحادیه اروپا است که واردات مواد اولیه و صادرات محصولات به تمامی کشورهای این اتحادیه را آسان کرده است.

بنابراین با ثبت شرکت لهستان، بازار هدف شما فقط بازار لهستان نیست بلکه تمامی اتحادیه اروپا زیر چتر شما قرار دارد و می‌توانید رشد و پیشرفت شگفت انگیزی برای خود و کسب و کارتان رقم بزنید.

موسسه یورو اقامت با سال‌ها تجربه در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت از هیچ کمکی به شما در مسیر رشد و پیشرفت دریغ نخواهد کرد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ