00989129158913

آموزش انواع ثبت شرکت لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

تصمیم برای ثبت شرکت لهستان بدون اطلاع از قوانین و مقررات این کشور در حوزه کسب و کار و همچنین چگونگی اخذ اقامت لهستان برای پیگیری روند تأسیس و رسیدگی به امور مربوط به کسب و کار، کاری درست و منطقی به نظر نمی‌رسد.

لهستان، سرزمین سرمایه گذاری و کسب و کار

دولت لهستان یکی از منحصر به فردترین و خاص‌ترین دولت‌هایی است که در دنیا، امکانات کسب و کار را برای شرکت‌ها و افراد فراهم می‌سازد. ثبت شرکت لهستان به راحتی صورت می‌گیرد و پیچیدگی خاصی ندارد و با توجه به پشتیبانی دولت لهستان، امکان اخد اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت هم وجود دارد.

مقررات و اصول ثبت شرکت لهستان

یکی از نکاتی که باید برای ثبت شرکت لهستان به آن توجه داشته باشید این است که باید چه نوع شرکتی ثبت کنید. انواع شرکت‌هایی که می‌توانید در لهستان ثبت کنید به صورت زیر است:

ثبت شرکت لهستان با مسئولیت محدود

یکی از رایج‌ترین و مداول‌ترین مدل‌هایی که برای ثبت شرکت لهستان توصیه می‌شود، شرکت با مسئولیت محدود است که با 5000 زلوتی به ثبت می‌رسد و مالیات به صورت کامل به آن تعلق می‌گیرد. ابتدا باید اساسنامه این شرکت را تهیه کنید و در دفتر اسناد رسمی در لهستان ثبت کنید. افراد پس از ثبت شرکت می‌توانند جهت اخذ اقامت لهستان اقدام کنند و در صورت موفقیت پس از چند سال وارد مرحله اخذ اقامت دائم لهستان شوند.

ثبت شرکت لهستان به صورت سهامی

ثبت شرکت لهستان به این شکل برای کسب و کارهای بزرگ مانند کارخانجات بزرگ صنعتی مورد قبول است و حداقل سرمایه بسته به وسعت و فعالیت شرکت دارد. مالیات بر اساس دستور واحدهای نظارتی اعمال می‌شود. یکی از بهترین راه‌های اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت، داشتن چنین شرکت‌هایی است.

ثبت شرکت لهستان از نوع مشارکت مدنی

این نوع از شرکت‌ها بهترین مدل برای کسب و کارهای کوچک هستند و اگر شما هم به تازگی می‌خواهید یک کسب و کار را آغاز کنید و از این طریق برای اخذ اقامت لهستان اقدام کنید، می‎‌توانید از طریق ثبت شرکت با مشارکت مدنی اقدام کنید. البته این نوع شرکت‌ها نیاز به دو شخص حقیقی یا حقوقی دارد و شراکت‌نامه‌ها باید در دادگاه ملی لهستان به ثبت برسد و پرداخت مالیات نیز بسیار مهم است.

ثبت شرکت لهستان به صورت آماده

 یکی از کارهایی که افراد می‌توانند به راحتی انجام دهند، خرید شرکت‌های آماده و سپس دنبال کردن مراحل اداری برای ثبت آن است. در این روش، زمان فرد برای رسیدن به کسب و کار، نصف می‌شود و دیگر نیازی به انواع جستجوها نخواهد بود. همه چیز آماده است. فقط مراحل اداری را طی کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.

09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ