ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

برای اخذ اقامت لهستان، سرمایه‌گذاری کنید

موارد بحث شده

یکی از رایج‌ترین و راحت‌ترین روش‌های اخذ اقامت لهستان، سرمایه‌گذاری در این کشور است. با سرمایه‌گذاری در این کشور از روش‌هایی مانند ثبت شرکت لهستان، به راحتی می‌توانید اهداف خود را برآورده سازید و یک زندگی آرام و خوشبخت را در لهستان برای خود رقم بزنید.

در این مطلب قصد داریم مطالبی در مورد مراحل گرفتن اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت ارائه دهیم.  زمان لازم راه اندازی کسب و کار در لهستان

وقتی فردی بخواهد اقامت لهستان را از طریق ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار دریافت کند، یکی از راه‌ها این است که از طریق اخذ ویزا به لهستان برود. در صورتی که این فرد بتواند روابط خوبی در این کشور برقرار کند و با سرعت کارها را به پیش ببرد، حدود سه ماه طول می‌کشد که از طریق سرمایه‌گذاری، اقامت لهستان را بگیرد.

این سه ماه فرد باید از طریق ویزای لهستان به این کشو.ر برود. در ادامه اشاره میرود که شرایط گرفتن ویزای لهستان به چه صورت است.

شرایط گرفتن ویزای لهستان

متخصصان یورو اقامت اعلام کردند که در صورتی که فردی بخواهد ویزای لهستان را دریافت کند، باید مدارک زیر را فراهم کند. در صورتی که ویزا را دریافت کنید و به این کشور بروید، پس از ثبت شرکت لهستان به راحتی می‌توانید اقامت لهستان را دریافت کنید.

  1. اولین کار آن است که فرم درخواست ویزای لهستان را از اینترنت یا مراجع ذی صلاح تهیه کنید و آن را پر نمایید. البته مشاوران و متخصصان یورو اقامت نیز می‌توانید در این زمینه به شما کمک کنند.
  2. 2 قطعه عکس 4*3 تما‌م‌رخ و واضح
  3. گذرنامه متقاضی باید دست کم دو صفحه خالی داشته باشد. در صورتی که گذرنامه شما تکمیل شده است و فضای کافی ندارد، پیگیری‌های لازم برای تعویض گذرنامه را انجام دهید.
  4. بیمه مسافرتی که می‌تواند هزینه‌های مربوط به آن را از آن مشاوران یورو اقامت سوال کنید تا این افراد اطلاعاتی کامل و جامع در این زمینه به شما ارائه دهند
  5. بلیط رفت و برگشت و شماره پرواز
  6. رزرو هتل برای تمام مدت اقامت
  7. اثبات وضعیت مدنی (متأهل، مجرد و غیره)
  8. ارائه مدارک لازم مبنی بر در اختیار داشتن منابع کافی برای تمام مدت اقامت لهستان

موسسه یورو اقامت؛ همراه همیشگی متقاضیان اقامت لهستان

در صورتی که قصد ثبت شرکت لهستان و سرمایه‌گذاری  در این کشور را دارید و می‌خواهید پس از آن اقامت این کشور را به دست آورید، کافی است با مشاوران ما در یورو اقامت تماس بگیرید تا تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. متخصصان ما می‌توانند تمامی اقدامت لازم جهت ورود به لهستان و اقامت در این کشور را برای شما به انجام برسانند تا بتوانید در سریع‌ترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه ممکن کشور کسب و کاری راه اندازی کنید و یک زندگی شاد و مفرح را در این کشور بسازید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

برای اخذ اقامت لهستان، سرمایه‌گذاری کنید
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights