00989129158913

اقامت لهستان و میزان درآمد

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

به تازگی میزان درخواست برای اخذ اقامت لهستان افزایش یافته است. یکی از انواع اقامت، اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت است. این نوع اقامت، یکی از پرطرفدارترین انواع اقامت است که برای کارآفرینان و سرمایه‌گذاران مفید است. افرادی که قصد مهاجرت و کار در کشور مذکور را دارند عمدتاً اقامت لهستان را از طریق کار  دریافت می‌کنند.

در این مطلب قصد داریم به حقوق افراد خارجی بپردازیم که مشغول به کار در این کشور می‌شوند. این افراد محدوده حقوقی و درآمدی متفاوت و متنوعی دارند.

چه عواملی بر میزان حقوق پس از اخذ اقامت لهستان تأثیر دارد؟

مهم‌ترین عوامل در تعیین میزان حقوق شما عبارت است از:

  • میزان تخصص و توانایی شما در حرفه و تخصصی که دارید
  • نوع تخصص و حرفه‌ای دارید
  • میزان تسلط شما به زبان (انگلیسی و غیره)

در صورتی که قصد دارید اقامت لهستان را از طریق کار دریافت کنید و همچنین درآمد خوبی داشته باشید باید تخصص و توانمندی خوبی  در رشته خود داشته باشید. همچنین نوع تخصص شما نیز اهمیت دارد. در مقاله «پس از ثبت شرکت لهستان باید چقدر حقوق به کارکنانم بپردازم؟» به میانگین حقوقی که برای تخصص‌های مختلف در نظر گرفته است، اشاره کردیم.

درآمد افراد خارجی در لهستان

به عنوان مثال در صورتی که تخصص خوبی در زمینه زبان‌های خارجی مانند انگلیسی، آلمانی یا اسپانیایی داشته باشید،  می‌تواند به صورت تقریبی به ازای هر ساعت تدریس 50 زلوتی دریافت کنید. ممکن است در برخی از موسسات و کلاس‌های آموزش زبان، این مقدار کمی بیشتر باشد ولی عموماً در محدوده 50 زلوتی است.

حداقل نرخی که به ازای هر ساعت کار در لهستان پرداخت می‌شود، حدوداً 25 درصد این مقدار (50 زلوتی) است. اگر بتوانید در زمینه فناوری اطلاعات (IT) کار کنید، می‌توانید درآمد بسیار خوبی داشته باشید.

کار در رستوران‌ها و مراکز تفریحی

اگر قصد دارید پس از اخذ اقامت لهستان قصد دارید در رستوران‌ها و مراکز تفریحی کار کنید، به ازای هر ساعت حدود 13.7 زلوتی دریافت خواهید کرد. البته شاید این مقدار کم باشد ولی برای برخی از افراد همین میزان هم کافی است. همه چیز بستگی به برنامه‌ریزی شما برای زندگی و سطح توقعات شما دارد.

در صورتی که قصد دارید اقامت لهستان را از طریق ثبت شرکت یا از طریق کار دریافت کنید، کافی است با شماره‌های تماسی که در سایت قرار داده‌ایم، تماس بگیرید و با مشاوران ما در این زمینه صحبت کنیم. با یورو اقامت مسیر خود را کوتاه کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ