00989129158913

اقامت لهستان و تجربه زندگی در این کشور

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

تاکنون اتفاق افتاده است که به اخذ اقامت لهستان فکر کنید؟ آیا تا به حال به ثبت شرکت لهستان و سپس اخذ اقامت این کشور اندیشیده‌اید؟ َتاکنون پیش آمده است که مدام تصاویر لهستان را در اینترنت نگاه کنید و خود را در آن لحظه در آن مکان‌ها تصور کنید؟ در این مطلب تصمیم داریم که یک تصویر کلی و کاملاً روشن از اقامت لهستان و تجربخ زندگی در این کشور ارائه دهیم.

اقامت لهستان؛ اقامت در کشوری فوق‌العاده اقتصادی

لهستان یکی از مقرون به صرفه‌ترین کشورهای اروپا است و یکی از دلایل نرخ بالای مهاجرت به این کشور نیز همین موضوع است. بسیاری از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران با مشاهده رشد اقتصادی این کشور و همچنین اقتصادی بودن هزینه‌های زندگی و اقامت لهستان به این نتیجه می‌رسند که این کشور یکی از بهترین مقاصد اقتصادی است.

حقوق‌ها در لهستان پایین است. خوشا به حال کارآفرینان!

یکی از مزایای ثبت شرکت لهستان، حقوق پایین کارگران و کارمندان در این کشور است. این موضوع سبب شده است که لهستان، طرفداران زیادی در بین کارآفرینان و سرمایه‌گذاران داشته باشد. البته هر چند که حقوق‌ها پایین است ولی مشکل اقتصادی وجود ندارد؛ زیرا هزینه‌های اقامت لهستان و زندگی در این کشور در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی کم است.

هزینه مسکن ناچیز، مهاجران را شیفته و عاشق لهستان کرده است

یکی از مزایای زندگی در این کشور، ناچیز بودن هزینه مسکن در آن است. اگر چند عاملی که تا به اینجای متن بیان شده است را در نظر بگیرید، متوجه خواهید شد که لهستان، بهترین مکانی است که می‌توان در آن کارآفرینی کرد و با راه اندازی یک شرکت قدرتمند، به درآمد و سود عالی دست یافت.

بهداشت و درمان عالی

استانداردهای بین المللی نشان می‌دهد که وقتی صحبت از برتری یک کشور به میان می‌آید باید به سیستم بهداشت و درمان آن مراجعه کنید تا بفهمید که آیا این موضوع واقعیت دارد؟ سیستم بهداشت و درمان در لهستان از اولویت ویژه‌ای برخوردار است و به همین خاطر دولت به سلامت مردم بسیار توجه دارد. از این رو کارآفرینان و سرمایه‌گذارانی که تصمیم دارند به همراه اعضای خانواده، اقامت لهستان را دریافت کنند، آسوده خاطر باشند که این کشور اروپایی از نظر بهداشت در سطح رضایت‌بخشی قرار دارد.

یورو اقامت با تجربه‌ای موفق و طولانی در زمینه اخذ اقامت و ثبت شرکت لهستان، می‌تواند بهترین مشاوره را در این زمینه به متقاضیان ارائه دهد. از سوی دیگر این موسسه امکاناتی فراهم کرده است که بتوانید با خاطری آسوده، اخذ اقامت و ثبت شرکت را به این موسسه بسپارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن تمامی اقدامات لازم را برای شما انجام دهد. یورو اقامت همواره در کنار کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بوده است تا بتواند سهمی هر چند اندک در موفقیت آن‌ها داشته باشد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ