00989129158913

درخواست اقامت موقت با استفاده از اجازه کار

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

اقامت کانادا ویژه پزشکان

اجازه اقامت و کار موقت

خارجیانی که قصد قانونی شدن اقامت خود در لهستان برای شروع یا ادامه کار در لهستان را دارند، باید برای اقامت و اجازه کار درخواست دهند.

هنگام درخواست اقامت موقت و اجازه کار، به غیر از اسناد اساسی که در مقاله اخذ اقامت موقت لهستان  ذکر شد، موارد زیر نیز باید ارائه شود:

1. بیمه درمانی (اسناد حاکی بر داشتن بیمه درمانی )؛
2.
اسناد و مدارک مثبته که فرد متقاضی یک منبع درآمد منظم  برای پوشش هزینه های زندگی خود وخانواده دارد.
3.
اسناد و مدارک تأیید مالکیت یک محل اقامت تضمین شده (شرایط زندگی و اقامت لهستان )
4.
اطلاعات از کمیساریای جنوبی در مورد نتایج آزمون بازار کار (آزمون بازار کاریا اسناد تاییدیه معافیت از تعهد به داشتن اجازه کار؛
5.
یک کد مالیاتی دریافت شده از اداره مالیات؛
6.
یک گواهی مفاسا حساب مالیاتی صادر شده توسط اداره مالیاتی

در صورتی که خارجی قصد دارد برای چندین کارفرما کار کند، میزان اشتغال برای هر یک از این کارفرمایان باید مشخص شده باشد و شرایط و ضوابط انجام کار باید جداگانه برای هر نهاد (کارفرما) تعیین شود.

حقوق بازنشستگی خارجی نمیتواند کمتر از حقوق پرسنل لهستانی برای همان ساعت کار و  کار مشابه باشد. همین طور این حقوق از حقوق کمینه مورد تایید وزارت کار کمتر نباید باشد.

اجازه کار و اجازه اقامت موقت به مدت حداکثر 3 سال اعطا می شود. با این حال، مدت اعتبار اجازه اقامت و کار ممکن است کوتاه تر باشد. به عنوان مثال، اگر خارجی یک قرارداد کاری را با کارفرما برای مدت 2 سال امضا کرده باشد، اجازه اقامت و اجازه اقامت موقت به مدت بیش از 2 سال صادر نمی شود.

بر اساس درخواست خارجی، اجازه اقامت و کار در هر لحظه ممکن است توسط اداره مهاجرت اصلاح شود.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ