00989129158913 واتساپ 0019292245042

اخراج یک خارجی از کشور

ژوئن 5, 2018 - یلدا جانفدا

No Comments

یک خارجی موظف است که لهستان را قبل از انقضای مدت اقامت مورد اشاره در ویزای شیگن و یا قبل از انقضای اقامت موقت خود ترک کند. در برخی شرایط خارجی موظف است ظرف مدت 30 روز از زمانی که یکی از تصمیمات زیر به اطلاعاش برسد، کشور را ترک کند.
1.
لغو ویزا به دلیل خطای انجام شده و یا عدم موافقت با تمدید ویزای متقاضی.

2. تصمیم به لغو اعطای پناهندگی و یا شرایط انسان دوستانه.

به خاطر داشته باشید که هر یک از عوامل زیر می تواند منجر به وقوع قوانین سخت گیرانه اخراج شما از لهستان شود:

  1. فعالیت در کسب و کاری که نیاز به مجوزهای قانونی دارد. به عنوان مثال کسب و کارهای مرتبط با صادرات فراورده های نفتی و یا مواد اولیه دارویی مجوزهای سخت گیرانه ای دارد. عدم توجه به این مقررات می تواند منجر به اخراج شما و عدم اجازه ورود به منطقه شینگن به مدت بین 6 ماه تا 5 سال شود.
  2. اداره مهاجرت احساس کند که شما با اهدافی به غیر از هدف اولیه مطرح شده در فرم درخواست ویزا و یا درخواست اقامت در لهستان ساکن شده اید. مثلا شما برای سرمایه گذاری در لهستان اجازه حضور گرفته اید ولی در عمل به استخدام در مشاغل دیگر درامده اید.
  3. عدم ترک کشور در موقع اشاره شده در ویزا و یا اجازه اقامت موقت لهستان

لطفا هنگام ثبت شرکت به یاد داشته باشید که هدف اصلی شما در طرح تجاری و اساسنامه شرکتی شما با اهداف واقعی شما باید همخوانی داشته باشد و انجام اعمال غیر قانونی و فریب کارانه مانند ثبت شرکت صوری و ایجاد گردش حساب از طریق حساب های دیگر می تواند کاملا سود جویانه بوده و در نهایت به دلیل عدم حسن نیت مجبور به اخراج از کشور شوید.

پیشنهاد ما به شما آن است که با کارشناسان ما تماس داشته باشید تا در فرایندی مهندسی شده کسب و کاری مناسب برای شما در خارج از کشور راه اندازی شود. در این صورت شما به آینده خود و قطعیت حضور در اتحادیه اروپا مطمئن خواهید بود و از سویی به توسعه صادرات از ایران یاری می رسانید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

 

یلدا جانفدا

نزدیک به 5 سال است که با برترین شرکتهای ایرانی در زمینه تولید محتوا فعالیت داشته و در تولید محتوا همراه ایشان بوده ام. در شرکت تامین سرمایه خاک، وظیفه ارتباط با وکلای حقوقی در کشورهای مختلف و ترجمه و بروزرسانی مطالب در سایت های شرکت را دارم. <p style="direction: rtl"></p>

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام

یکی از مشاورین زیر را برای ارسال پیام انتخاب کنید.

× مشاوره با واتس اپ