00989129158913

اخراج یک خارجی از کشور

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

اقامت کانادا ویژه پزشکان

یک خارجی موظف است که لهستان را قبل از انقضای مدت اقامت مورد اشاره در ویزای شیگن و یا قبل از انقضای اقامت موقت خود ترک کند. در برخی شرایط خارجی موظف است ظرف مدت 30 روز از زمانی که یکی از تصمیمات زیر به اطلاعاش برسد، کشور را ترک کند.
1.
لغو ویزا به دلیل خطای انجام شده و یا عدم موافقت با تمدید ویزای متقاضی.

2. تصمیم به لغو اعطای پناهندگی و یا شرایط انسان دوستانه.

به خاطر داشته باشید که هر یک از عوامل زیر می تواند منجر به وقوع قوانین سخت گیرانه اخراج شما از لهستان شود:

  1. فعالیت در کسب و کاری که نیاز به مجوزهای قانونی دارد. به عنوان مثال کسب و کارهای مرتبط با صادرات فراورده های نفتی و یا مواد اولیه دارویی مجوزهای سخت گیرانه ای دارد. عدم توجه به این مقررات می تواند منجر به اخراج شما و عدم اجازه ورود به منطقه شینگن به مدت بین 6 ماه تا 5 سال شود.
  2. اداره مهاجرت احساس کند که شما با اهدافی به غیر از هدف اولیه مطرح شده در فرم درخواست ویزا و یا درخواست اقامت در لهستان ساکن شده اید. مثلا شما برای سرمایه گذاری در لهستان اجازه حضور گرفته اید ولی در عمل به استخدام در مشاغل دیگر درامده اید.
  3. عدم ترک کشور در موقع اشاره شده در ویزا و یا اجازه اقامت موقت لهستان

لطفا هنگام ثبت شرکت به یاد داشته باشید که هدف اصلی شما در طرح تجاری و اساسنامه شرکتی شما با اهداف واقعی شما باید همخوانی داشته باشد و انجام اعمال غیر قانونی و فریب کارانه مانند ثبت شرکت صوری و ایجاد گردش حساب از طریق حساب های دیگر می تواند کاملا سود جویانه بوده و در نهایت به دلیل عدم حسن نیت مجبور به اخراج از کشور شوید.

پیشنهاد ما به شما آن است که با کارشناسان ما تماس داشته باشید تا در فرایندی مهندسی شده کسب و کاری مناسب برای شما در خارج از کشور راه اندازی شود. در این صورت شما به آینده خود و قطعیت حضور در اتحادیه اروپا مطمئن خواهید بود و از سویی به توسعه صادرات از ایران یاری می رسانید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ