00989129158913

چند خصوصیت جذاب از اقامت قطر و زندگی در این کشور (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در مقاله «چند خصوصیت جذاب از اقامت قطر و زندگی در این کشور (1)» به چند مورد از خصوصیاتی که این کشور دارد و افرادی که قصد اخذ اقامت قطر را دارند، باید از آن‌ها آگاه باشند، اشاره شد. در این مطلب نیز تصمیم داریم به چند مورد از خصوصیات دیگر این کشور که ممکن است برای متقاضیان ثبت شرکت قطر و سایر متقاضیان جذاب باشد، اشاره خواهد شد.

اقامت قطر و اجاره‌بهای منزل

یکی از معایب اصلی اقامت قطر، بالا بودن اجاره‌بهای منازل در این کشور است. اگر در رویای خودتان تصور کرده‌اید که وارد قطر می‌شوید و یک آپارتمان لاکچری و ارزان پیدا می‌کنید، سخت در اشتباه هستید. بر اساس اعلام منابع آگاه، هزینه اجاره یک آپارتمان یک خوابه در قطر، 1933 دلار است.

در کل هزینه‌های مربوط به گذران زندگی در این کشور بسیار بالا است و هیم عامل موجب می‌شود که بسیاری از افراد عادی این کشور را برای مهاجرت انخاب نکنند. بیشتر افرادی که قصد ثبت شرکت قطر را دارند، اقامت این کشور را برای ادامه زندگی انتخاب می‌کنند.

چند عرف اجتماعی درقطر که باید به آن‌ها توجه داشته باشید

  1. یکی از مسائلی که در جامعه قطر از اهمیت زیادی برخوردار است، رد نکردن دعوت دیگران است. در صورتی که در جمعه قطر فردی شما را به منزل خود دعوت کرد، به هیچ عنوان حق ندارید که دعوت او را رد کنید؛ زیرا این حرکت در عرف قطر بسیار زشت و ناپسند است.
  2. سعی کنید دارایی دیگران را تحسین نکنید. در صورتی که دارایی فردی را تحسین کنید، وی بر اساس عرف اجتماعی موظف می‌شود که دارایی خود یا چیزی ارزشمندتر از آن را به شما تقدیم کند. این موضوع ممکن است در مورد بانوان نیز صادق باشد.
  3. یکی از مسائل مهم درآوردن کفش‌ها در حین مهمانی است. در صورتی که فردی شما را به منزل خود دعوت کرد، حتماً قبل از ورود به خانه کفش‌های خود را دربیاورید.

یورو اقامت؛ همراه همیشگی شما در اخذ اقامت قطر

یورو اقامت یکی از موسسه‌هایی است که سال‌هاست در زمینه اقامت قطر فعالیت می‌کند. خصوصیات در این مقاله بیان شد، نشان می‌دهد که قطر کشوری بر پایه سنت‌ها و البته گران است که هر کسی از عهده مخارج آن برنمی‌آید. در صورتی که قصد ثبت شرکت قطر یا گرفتن اقامت این کشور را دارید، باید ابتدا از مشاوره افراد متخصص و آگاه بهره‌مند شوید.

این افراد متخصص در یورو اقامت حاضر هستند و با تماس با شماره‌های موجود  در سایت می‌توانید با آن‌ها تماس بگیرید و نظر آنان را جویا شوید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اقامت قطر با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ