00989129158913

قابل توجه متقاضیان اخذ اقامت قطرهزینه‌های زندگی در قطر

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

امروزه سوال در مورد هزینه‌های زندگی، به یکی از اصلی‌ترین سوالات و دغدغه‌های متقاضیان اخذ اقامت قطر تبدیل شده است. بخش زیادی از این متقاضیان، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران هستند و قصد دارند با ثبت شرکت قطر، اقامت این کشور را دریافت کنند. در مقاله «صحبت‌هایی پیرامون اقامت قطر و هزینه‌های بخش مسکن در این کشور» به هزینه‌های مربوط به اجاره مسکن با خصوصیات مختلف در قطر اشاره شد. در این مطلب تصمیم داریم هزینه‌های دیگر زندگی از جمله حمل و نقل، مواد غذایی، پوشاک و غیره را بیان کنیم تا متقاضیان اخذ اقامت قطر با دید و نگرشی بهتر برای ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در این کشور اقدام کنند.

هزینه‌های مربوط به مواد غذایی

یکی از هزینه‌های اصلی که باید بعد از اقامت قطر باید برای آن برنامه‌ریزی کنید، هزینه‌ مواد غذایی و انواع خوراکی‌ها است. هزینه تقریبی که باید برای یک وعده غذایی در قطر بپردازید، تقریباً 8 دلار است. اگر به یک رستوران متوسط بروید و بخواهید به اندازه دو نفر غذا خریداری کنید، باید 35 دلار هزینه کنید. یک بطری کوچک آب معدنی در قطر 1.5 دلار ارزش دارد.

یک کیلو موز، حدوداً 2 دلار، یک کیلوگرم پنیر،  8 دلار و یک کیلوگرم برنج 2 دلار است.در صورتی که به خوردن گوشت مرغ علاقه دارید، می‌توانید یک کیلو سینه مرغ بسته‌بندی‌شده را به قیمت 4 دلار خریداری کنید.

هزینه سوخت و حمل و نقل در قطر

هزینه یک لیتر بنزین در قطر، 5 دلار است. در صورتی که به تاکسی علاقه دارید و می‌خواهید از حمل و نقل عمومی استفاده کنید، هزینه تاکسی به ازای 1 کیلومتر، 6 دلار اعلام شده است.

هزینه‌های جاری محل زندگی در قطر

وقتی بعد از اقامت قطر، منزل خود را خریداری یا اجاره کردید، باید ماهانه هزینه‌هایی را برای برق، سرمایش، گرمایش، آب و غیره بپردازید. بر اساس برآوردهایی که انجام شده است، این هزینه برای یک آپارتمان 85 متری حدوداً 180 دلار اعلام شده است.

هزینه لباس در قطر

یک شلوار جین در قطر حدود 55 دلار و یک جفت کفش نایک متوسط 70 دلار ارزش دارد.

یورو اقامت؛ همراه همیشگی شما برای اخذ اقامت قطر

در صورتی که قصد دارید پس از ثبت شرکت قطر، اقامت این کشور را دریافت کنید، باید اطلاعات لازم را در مورد این کشور بدانید. داشتن دانش و اطلاعات کافی در این زمینه موجب می‌شود که سریع‌تر و بهتر بتوانید با فضای این کشور سازگار شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قطر، کافی است از طریق شماره‌ها موجود در سایت با موسسه یورو اقامت تماس حاصل نمایید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت قطر با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ