00989129158913

صحبت‌هایی پیرامون اقامت قطر و هزینه‌های بخش مسکن در این کشور

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

امروزه اخذ اقامت قطر به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کارآفرینان تبدیل شده است. کارآفرینان با ثبت شرکت قطر می‌توانند اقامت این کشور را هم به دست بیاورند. یکی از اصلی‌ترین و اساسی‌ترین مسائ برای بسیاری از سرمایه‌گذاران و کارآفرینانی که قصد اخذ اقامت قطر و زندگی در این کشور را دارند، موضوع مسکن است.

در این مطلب تصمیم داریم که به موضوع مسکن در قطر بپردازیم و مباحثی را پیرامون این موضوع مهم و حیاتی بیان کنیم.

کلاً محدودیت مسکن وجود دارد

اگر مقاله «معایب ثبت شرکت قطر و سرمایه‌گذاری در این کشور» را مطالعه کنید، به راحتی متوجه می‌شوید که در قطر، محدودیت مسکن وجود دارد و همین محدودیت باعث می‌شود که هزینه مسکن در این کشور، قدری بالا باشد. با این تفاصیل می‌توانید سال‌های ابتدایی پس از ثبت شرکت قطر را در منزلی نقلی سپری کنید تا به درآمدی ثابت و بالا برسید و سپس منزلی شیک و لوکس خریداری یا اجاره کنید.

نزدیک یا دور بودن از مرکز شهر مهم است

یکی از مهم‌ترین مسائلی که بر قیمت اجاره مسکن تأثیر می‌گذارد، نزدیک یا دور بودن از مرکز شهر است. وقتی منزلی اجاره کنید که از مرکز شهر دور باشد، قاعدتاً قیمت کمتری خواهد داشت. این منازل برای کارآفرینانی که به تازگی اقامت قطر را گرفته‌اند بهتر است. البته در صورت داشتن منابع مالی کافی، می‌توانید برای خرید یک منزل شیک اقدام نمایید.

اجاره‌بهای منزل در قطر (ماهانه)

  • در صورتی که بخواهید منزلی با یک اتاق خواب اجاره کنید که از امکانات کاملاً معمولی بهره ببرد، باید ماهانه نزدیک به 750 دلار آمریکا بپردازید. این مبلغ مربوط به زمانی است که منزل شما در مرکز شهر قرار داشته باشد.
  • در صورتی که تصمیم به اجاره مسکنی به دور از مرکز شهر دارید که فقط یک اتاق خواب داشته باشد، باید حدود 550 دلار آمریکا اجاره بپردازید.
  • در صورتی که می‌خواهید یک منزل سه خوابه اجاره کنید که این منزل در مرکز شهر قرار داشته باشد و از امکانات قابل قبولی بهره‌ ببرد، باید حدود 1400 دلار آمریکا اجاره بدهید.
  • اگر به دنبال یک منزل تک‌خوابه در خارج از مرکز شهر هستید، نیازی به پرداخت اجاره سنگین نیست. با پرداخت 1200 دلار آمریکا می‌توانید ساکن قطر شوید.

اقامت قطر در کنار موسسه یورو اقامت

در صورتی که تصمیم به ثبت شرکت یا اخذ اقامت قطر را دارید، کافی است از طریق شماره‌های تماس موجود در سایت، با مشاوران یورو اقامت تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید، متخصصان ما با صبر و حوصله در خدمتا شما خواهند بود. این موسسه با برخورداری از کادر اجرایی بی‌نظیر می‌تواند مسیر اخذ اقامت قطر و ثبت شرکت در این کشور را برای شما به سریع‌ترین مسیر دنیا تبدیل کند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت قطر با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ