00989129158913

اقامت قطر و مسائل فرهنگی مرتبط با مردم این کشور

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

وقتی صحبت از ثبت شرکت قطر به میان می‌آید، بسیاری از کارآفرینان به این کشور به عنوان یکی از بهترین کشورهای خاور میانه برای سرمایه‌گذاری نگاه می‌کنند. البته اقامت قطر شاید برای برخی از کارآفرینان آسان نباشد؛ زیرا تفاوت‌های فرهنگی در برخی مواقع اندکی آزاردهنده است. در این مطلب سعی کردیم مطالبی را در مورد مردم قطر بیان کنیم تا در صورتی که قصد راه اندازی کسب و کار در این کشور را دارید، با آگاهی بیشتری قطر را به عنوان مقصد خود انتخاب کنید.

قطر از نظر فرهنگی تا حدود زیادی سنت‌گرا محسوب می‌شود

وقتی به ساختار فرهنگ مردم قطر، پوشش  و شیوه زندگی آن‌ها نگاه کنید، به راحتی متوجه سنت‌گرایی آن‌ها خواهید شد. کارآفرینانی که تصمیم به اخذ اقامت قطر دارند، باید از این سنت‌گرایی آگاهی کافی داشته باشند تا در این کشور دچار مشکل نشوند.

شایان ذکر است که حدود 90 درصد مردم این کشور را مهاجران تشکیل می‌دهند ولی اکثریت قریب به اتفاق این افراد، به اصول و قواعد حاکم بر این کشور پایبند هستند و سعی می‌کنند که به سنت‌های قطر احترام بگذارند.

رعایت قواعد اسلامی در تمامی جنبه‌های زندگی مردم قطر

مردم قطر مسلمان هستند و اسلام در تمامی ابعاد زندگی این مردم تأثیر دارد. از این رو در صورتی که قصد اقامت قطر را دارید، تلاش کنید که در محیط‌های اجتماعی به قوانین اسلامی احترام بگذارید تا به هیچ عنوان به کسب و کار و زندگی شخصی شما لطمه‌ای وارد نشود.

از آن‌جا که حدود 90 درصد جمعیت این کشور را مهاجران تشکیل می‌دهند، ممکن است عقاید و آداب متفاوتی در این کشور وجود داشته باشد ولی از آن‌جا که حکومت این کشور و مردم این کشور مسلمان هستند، ترجیحاً باید با این قوانین آشنا شوید تا بتوانید در موقعیت‌های مناسب، موارد لازم را رعایت نمایید.

فرهنگ مردم قطر؛ متأثر از کشورهای گوناگون

مردم قطر فرهنگ‌‎های مختلف و گوناگونی دارند که این فرهنگ‌ها متأثر از ایرانیان، هندی‌ها، پاکستانی‌ها، فیلیپینی‌ها و اروپایی‌ها بوده است. به همین خاطر سازگاری با فرهنگ مردم این کشور چندان دشوار نیست. پس از اخذ اقامت قطر و ثبت شرکت در این کشور، کاملاً عادی باشید و مطابق با عادات و فرهنگ خودتان رفتار کنید.

یورو اقامت؛ یکی از بهترین‌ها در زمینه اقامت قطر

موسسه یور اقامت با تجربه چندین و چند ساله در زمینه اخذ ثبت شرکت قطر و اخذ اقامت این کشور، می‌تواند بهترین اطلاعات ممکن در مورد مردم و تاجران قطری را در اختیار شما قرار دهد. این موسسه می‌تواند فرآیند اداری اخذ اقامت و ثبت شرکت در این کشور را در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه ممکن برای شما به انجام برساند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت قطر با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ